بیمه تکمیلی البرز

بیمه البرز در سال 1338 تاسیس شده است و یکی از قدیمی‌ترین بیمه‌های کشور است. این شرکت در رشته‌های بیمه‌ای مختلف فعالیت می‌کند. در این مقاله به صورت ویژه به معرفی رشته بیمه تکمیلی البرز، شرایط، مزایا و معایب خدمات بیمه درمان این شرکت، نحوه استعلام قیمت، ثبت نام و خرید بیمه البرز تکمیلی، مدارک لازم برای پرداخت هزینه، مشاهده وضعیت پرونده‌های خسارت، لیست مراکز درمانی طرف قرارداد با این بیمه و چگونگی مراحل دریافت معرفینامه خواهیم پرداخت.

پیشنهاد می‌کنیم جهت شناخت بهتر و استفاده راحت‌تر از خدمات بیمه تکمیل درمان البرز تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

راهنمای مطالعه

انواع بیمه تکمیلی البرز

این شرکت در حال حاضر بیمه تکمیلی انفرادی ارائه نمی‌کند. بنابراین در صورتی که قصد خرید بیمه تکمیلی البرز را دارید تنها می‌توانید از بیمه تکمیلی گروهی این شرکت استفاده نمایید. برای این منظور می‌بایست حتما قرارداد بیمه تکمیلی مابین بیمه البرز و شرکت شما منعقد شود. البته هر شرکتی امکان استفاده از خدمات بیمه تکمیلی این شرکت را ندارد. به طور مثال بیمه البرز تنها به شرکت‌های با تعداد بیشتر از 50 نفر بیمه تکمیلی عرضه می‌کند.

در صورتی که تعداد نفرات شرکت شما کمتر از 50 نفر است، می‌توانید جهت گرفتن مشاوره و خرید بیمه تکمیلی برای شرکت های کوچک با کارشناسان ما در های درمان تماس بگیرید.

شرایط بیمه تکمیلی گروهی بیمه البرز چیست؟

 شرایط این شرکت بیمه برای بیمه تکمیلی گروهی مانند بیمه ایران، بیمه آسیا، بیمه تکمیلی دانا و اکثر بیمه های دیگر است که مهمترین آن‌ها عبارتند از:

 • حداقل تعداد بیمه شدگان شرکت باید 50 نفر باشند.
 • کلیه بیمه شدگان باید بیمه پایه داشته باشند.
 • حداقل 70% از پرسنل شرکت که در لیست تامین اجتماعی مجموعه هستند باید متقاضی بیمه تکمیلی باشند.
 • پدر و مادر پرسنل در صورتی که تحت تکفل قانونی ایشان باشند امکان بیمه شدن دارند.
 • فرزندان پسر درصورت عدم ازدواج و عدم اشتغال به كار حداكثر تا سن ۲۲ سالگی و درصورت اشتغال به تحصيل در دانشگاه، تا سن ۲۵ سالگي و در مورد دانشجويان پزشكي تا سن ۲۶ سالگی امکان بیمه شدن دارند.
 • فرزندان دختر تا زمان اولين ازدواج، مشروط به عدم اشتغال به كار می‌توانند تحت پوشش اين بيمه نامه قرار گيرند.

پوشش ها و جدول تعهدات بیمه تکمیلی البرز 1402

موارد تحت پوشش بیمه تکمیلی البرز عمدتا مطابق با جدول زیر است. البته طبق شرایط مشتری ممکن است برخی از موارد به شرکت‌ها ارائه نشود.

در صورت درخواست مشتری و زیاد بودن تعداد بیمه شدگان آن، پوشش‌های دیگری از جمله پوشش سمعک، نازایی و غربالگری جنین، داروهای خاص و… در صورت موافقت شرکت بیمه قابلیت افزوده شدن به طرح بیمه تکمیلی را دارند.

نوع پوشش‌ها، سقف تعهدات، فرانشیز و … در قراردادهای مختلف بیمه تکمیلی متفاوت است. به طور مثال ممکن است در قرارداد یک شرکت با بیمه البرز پوشش دندانپزشکی موجود باشد اما در قرارداد دیگری این مورد تحت پوشش نباشد. بنابراین چنان چه قصد آگاهی از پوشش‌ها و سقف تعهدات بیمه البرز تکمیلی خود را دارید، باید با شعب این شرکت و یا نمایندگی که از طریق آن قرارداد مجموعه شما منعقد شده است تماس بگیرید. همچنین می‌توانید جدول تعهدات و پوشش‌های موجود در قراردادتان را از شرکتتان بخواهید.

نام پوشش

شرح پوشش
بستری و جراحی‌های تخصصیجبران هزینه بستری و جراحی‌های تخصصی مانند آنژیوگرافی قلب، عمل قلب باز، شیمی درمانی، رادیوتراپی، جراحی های تخصصی مربوط به سرطان، انواع پیوند اعضای طبیعی بدن مانند کبد، کلیه، ریه و مغز استخوان
زایمان طبیعی و سزارینجبران هزینه زایمان طبیعی و سزارین
پاراکلینیکیپوشش انواع هزینه‌های پاراکلینیکی شامل: سونوگرافی، اسکن، ام آر آی (MRI) ، ماموگرافی، اکوکاردیوگرافی، دانسیتومتری، تست ورزش، استرس اکو، تست آلرژی و تنفسی، نوار عضله، قلب و …
جراحی‌های سرپاییمانند شکستگی و در رفتگی، ختنه، بخیه، کرایوتراپی، تخلیه کیست، لیزر درمانی، بیوبسی
آزمایشگاهی

هزینه خدمات آزمایشگاهی شامل انواع آزمایش های تشخیصی، پاتولوژی، رادیوگرافی، فیزیوتراپی

رفع عیوب انکساری چشمپوشش هزینه رفع عیوب انکساری چشم شامل عمل لیزیک چشم و لازک
دندانپزشکیهزینه های دندانپزشکی شامل ترمیم و پر کردن دندان، کشیدن، جرمگیری، بروساژ، عصب کشی  و درمان ریشه و روکش و در برخی قراردادها ایمپلنت، ارتودنسی و دندان مصنوعی و جراحی لثه
ویزیت

جبران هزینه ویزیت پزشکان عمومی، متخصص و فوق تخصص

داروپوشش دارو شامل داروهای خارجی طبق لیست داروهای مجاز کشور
عینک و لنزپرداخت هزینه عینک و لنز طبی
آمبولانس

هزینه آمبولانس درون شهری و برون شهری

لازم به ذکر است که بیمه البرز معمولا به شرکت‌های با تعداد کمتر از 300 نفر پوشش‌های پر کاربردی مانند ویزیت، دارو، دندانپزشکی و عینک را ارائه نمی‌کند.

تنها در موارد خاصی که شرکت‌ها دارای نیازهای بیمه‌ای دیگری مانند بیمه‌های آتش سوزی، مسئولیت و … با مبلغ زیاد باشند (مانند کارخانه‌ها)، امکان ارائه این پوشش‌ها از سمت این بیمه وجود دارد. این موضوع یکی از معایب بیمه البرز نسبت به برخی بیمه‌های تکمیلی مانند بیمه آسماری (SOS) است؛ جالب است بدانید که این بیمه حتی به شرکت‌های کوچک با 15 بیمه شده هم دندانپزشکی، ویزیت و دارو را ارئه می‌کند.

طرح‌ها و سقف تعهدات بیمه تکمیلی البرز 1402

این بیمه نیز مشابه بسیاری از شرکت‌های بیمه دیگر طرح‌های آماده‌ای برای بیمه درمان تکمیلی ندارد. در واقع هر شرکت که قصد خرید بیمه تکمیلی البرز را داشته باشد، پوشش‌های مدنظر خود را با سقف تعهدات دلخواه از شرکت بیمه استعلام می‌گیرد؛ شرکت بیمه نیز ضمن بررسی درخواست مشتری، تغییرات لازم را اعمال و قیمت طرح و جدول تعهدات را اعلام می‌کند و در نهایت با توافق طرفین این طرح در قرارداد بیمه درمان گروهی به امضای دو طرف می‌رسد. در نتیجه هر شرکت و مجموعه تعهدات خاص خود را دارد که پرسنل آن می‌توانند مطابق با آن از خدمات بیمه تکمیلی استفاده نمایند.

با توجه به اینکه قراردادهای بیمه درمان یک ساله هستند، پوشش‌ها و تعهدات و همینطور حق بیمه توافق شده در هر سال متفاوت خواهد بود و برای آگاهی از آخرین وضعیت می‌بایست قرارداد جاری که در سال 1401 یا 1402 منعقد شده است، بررسی شود.

در صورتی که تحت پوشش بیمه تکمیلی البرز هستید و تمایل دارید از سقف خدمات و جدول تعهدات این شرکت برای خود مطلع شوید، این موضوع را یا باید از مسئول بیمه تکمیلی مجموعه و شرکتتان جویا شده و یا با شعب و یا نمایندگی بیمه البرز که قرارداد شرکتتان با ایشان منعقد شده تماس بگیرید.

استعلام قیمت بیمه تکمیلی البرز

در صورتی که قصد استعلام و خرید بیمه تکمیلی البرز را دارید می‌توانید پوشش‌ها و سقف تعهدات مورد نظر خود را برای ما ارسال نمایید. کارشناسان ما در اسرع وقت قیمت طرح مورد نظرتان را اعلام خواهند کرد. جهت مشاوره و خرید بیمه تکمیلی البرز با ما تماس بگیرید.

مراکز طرف قرارداد بیمه تکمیلی البرز

این شرکت حدود 3000 مرکز طرف قرارداد در سراسر کشور از جمله تهران، اصفهان، شیراز، مشهد، تبریز، کرج و … دارد. لیست مراکز درمانی طرف قرارداد بیمه البرز از طریق لینک فوق قابل مشاهده است. همه مراکز طرف قرارداد این شرکت را می‌توان در لینک بالا جستجو کرد. با مراجعه به مراکز طرف قرارداد شرکت‌های بیمه دیگر نیازی به پرداخت هزینه توسط بیمه شده نیست.

پیشنهاد می‌گردد حتما قبل از مراجعه به این مراکز درمانی پاراگراف بعدی را مطالعه کنید.

چگونگی استفاده از مراکز درمانی طرف قرارداد البرز

این شرکت برای برخی از مراکز طرف قرارداد خود امکان اخذ معرفینامه اینترنتی و آنلاین را فراهم کرده است. اما متاسفانه همچنان تعدادی از مراکز طرف قرارداد از جمله برخی از دندانپزشکی‌ها، بیمارستان‌ها و آزمایشگاه‌ها اصطلاحا آفلاین بوده و بیمه شده باید با در دست داشتن مدارک زیر به یکی از شعب بیمه البرز در سراسر کشور مراجعه کرده و معرفینامه خود را جهت استفاده به مرکز درمانی مورد نظر تحویل دهد. 

۱ -دستور پزشك معالج شامل تاریخ بستری و نوع بيماری

۲ -نامه بيمه گذار مبنی درخواست معرفینامه

۳- تصوير صفحه اول دفترچه بيمه گر اول (تامين اجتماعی و … ) بيمه شده اصلی و فرعی

بیمه تکمیلی البرز دندانپزشکی را معمولا با معاینه پزشک معتمد خود بررسی و پرداخت می کند که نیازمند حضور بیمه شده است.

همانطور که مشخص است، در شرایط دنیای امروز که اغلب خدمات به صورت آنلاین و غیر حضوری ارائه می‌شود، بیمه شدگان نیز از شرکت‌های بیمه انتظار دارند که خدمات خود را با کمترین بروکراسی اداری انجام داده و به رفاه حال مشتریان خود اهمیت دهند. البته برخی از بیمه‌ها در این حوزه موفق عمل کرده‌اند.

نحوه دریافت هزینه بیمه تکمیلی از بیمه البرز

در صورتی که از مراکز طرف قرارداد بیمه البرز استفاده نشود، بیمه شده باید مدارک خود را برای دریافت هزینه به شعب بیمه البرز تحویل دهد. این شرکت در زمینه پرداخت خسارت معمولا شرایط سخت گیرانه‌ای دارد و علاوه بر مدارک پزشکی، برخی مدارک دیگری نیز نیاز دارد. در ادامه مدارک لازم برای دریافت هزینه بیمه تکمیلی که از سایت بیمه تکمیلی البرز استخراج گردیده، توضیح داده شده است.

مدارك لازم برای پرداخت هزينه‌های بيمارستانی

الف – نامه بيمه گذار (به جز شرکت‌هایی كه طبق توافق بعمل آمده در بيمه نامه نياز به نامه ندارند)

ب – تصوير دفترچه بيمه گر اول بيمه شده اصلی و فرعی

ج – اصل كليه مدارك بستری شامل صورتحساب کلی، فاکتور آزمایشات و سونوگرافی و داروخانه، چارت بیهوشی، شرح عمل و …

مدارك لازم جهت پرداخت هزينه‌های پاراكلينيكی 

 1. نامه بيمه گذار (به جز شرکت‌هایی كه طبق توافق بعمل آمده در بيمه نامه نياز به نامه ندارند)
 2. اصل فاكتور با مهر مركز درمانی
 3. دستور پزشك يا کپی جوابي مركز تشخيصی
 4. تصوير كارت بيمه درمان

زمان پرداخت خسارت بیمه تکمیلی بیمه البرز

زمان پرداخت خسارت پرونده‌های مختلف در متفاوت است. به طور مثال هزینه‌های پاراکلینیکی در این شرکت معمولا حدود 15 روز کاری زمان می‌برد. در مورد دارو و دندانپزشکی اغلب این زمان طولانی‌تر است. البته متاسفانه از اواخر سال 1401 مدت زمان پرداخت هزینه توسط بیمه البرز بیشتر شده و واریز وجه بیمه دیرتر انجام می‌شود که این موضوع موجب نارضایتی بیمه شدگان البرز شده است.

در مورد پرونده‌های بستری درصورتی که بیمه شدگان این شرکت به بیمارستان‌های غیر طرف قرارداد مراجعه کنند باید ابتدا پرونده خود را به بیمه پایه (تامین اجتماعی و …) تحویل دهند و پس از دریافت خسارت از بیمه پایه، مجاز هستند مدارک را به بیمه تکمیلی البرز ارسال کنند.

اما بررسی پرونده‌های بیمارستانی در تامین اجتماعی زمان بر است و پس از حدود چند ماه مبلغی معادل با تقریبا 10 درصد از هزینه بستری به بیمه شده پرداخت می‌شود. پس از آن بیمه شده باید کپی برابر اصل مدارک بیمارستانی خود به همراه گواهی پرداختی تامین اجتماعی را  جهت بررسی به شعب این بیمه ارسال نماید. تمامی شرکت‌های بیمه به جز بیمه آسماری (SOS) این اجبار را دارند. بیمه آسماری این امکان را به بیمه شدگان خود می‌دهد که ابتدا مدارک را به آسماری تحویل دهند.

خرید بیمه تکمیلی البرز از های درمان

شما می‌توانید بهترین بیمه تکمیلی شرکتی موجود در بازار را با توجه به شرایط و نیاز شرکت و پرسنلتان به راحتی از های درمان خریداری کنید. های درمان با بسیاری از شرکت‌های معتبر در زمینه بیمه درمان تکمیلی از جمله بیمه البرز همکاری داشته و نمایندگی آن‌ها را دارد.

برخی از خدمات های درمان عبارتند از:

 • مشاوره جهت خرید و انتخاب پوشش‌ها و شرکت بیمه مناسب
 • پشتیبانی تلفنی و آنلاین بیمه شدگان توسط کارشناس اختصاصی و پاسخ گویی به سوالات 
 • جمع آوری مدارک خسارت از محل شرکت شما
 • تضمین واریز خسارت‌ها در کمتر از 10 روز

جهت دریافت مشاوره رایگان خرید بیمه تکمیلی شرکتی و داشتن تجربه‌ای متفاوت از بیمه درمان تکمیلی با های درمان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سوالات و تجربه خود را درباره بیمه تکمیلی البرز در ادامه این صفحه با ما به اشتراک بگذارید.

2.4 17 رای ها
امتیاز دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
123 پرسش و پاسخ
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
علی
علی
2 سال‌ قبل

ادرس جاهای که میشه هزینه بیمه تکمیلی رو میشه گرفت

احمدرضا ابراهیمی
احمدرضا ابراهیمی
2 سال‌ قبل

درود
آدرس صفحه اینترنتی تکمیل فرم جهت دریافت هزینه ها چی هست؟

ساناز مرادی
ساناز مرادی
2 سال‌ قبل

با سلام
در حال حاضر پزشکان طرف قرارداد با تامین اجتماعی دیگر نسخه کاغذی صادر نمیکنند و نسخه الکترونیکی صادر میکنند که به صورت اتومات در سامانه eservices.tamin.ir در بخش( بیمه شدگان-خدمات سلامت الکترونیک- نسخ الکترونیک من) ثبت میگردد.
حال اینکه بیمه البرز بدون نسخه کاغذی هزینه ویزیت و دارو را پرداخت نمیکند
لطفا من را جهت دریافت هزینه ویزیت و دارو با این شرایط راهنمایی بفرمائید

هیچکس
هیچکس
2 سال‌ قبل
پاسخ به  ساناز مرادی

بیخودترین،بدترین،بیشترین پول برای بیمه تکمیلی کردن رو میگیرن ولی از همه کمتر پول میدن تازه اگر بتونی تمام مدارکی رو که ازت میخوان رو جور کنی،بیمه تکمیلی ملت و ایران کمتر پول میگیرن ولی برای دندان دومیلیون تومن میدن،ولی بیمه البرز فقط هفتصد تومن میده تازه کلی مدارک هم ازت میخوان

Moseb
Moseb
1 سال قبل
پاسخ به  ساناز مرادی

خوب بخاطر اینه که بهانه داشته باشن و پول ندن،متاسفانه هیچکسی هم جواب گو نیست

عباس خالصی
عباس خالصی
2 سال‌ قبل

سلام مدارک موردنیاز جهت ارائه عمل لیزیک چیه
هست

اکبری
اکبری
2 سال‌ قبل

سلام
عمل جراحی سزارین انجام شده فردای روزی که عمل انجام گرفته دکتر بعد از ویزیت بیمار تشخیص به خونریزی (هماتوم) داده و بعد از مراحل بیمار جهت انجام عمل هماتوم مجددا به اتاق عمل برده شده.
بیمارستان مدارک دو عمل جراحی (سزارین و هماتوم) تو یک سند بیمارستان برای بیمه تامین اجتماعی و بیمه تکمیلی داده .و مبلغ کلی را دریافت کرده.
بعد از ارسال مدارک به بیه تامین اجتماعی مبلغیو را برای ما واریز کردن
بعد از ارسال همون مدارک به بیمه تکمیلی و بعد از حدود دوماه فقط هزینه عمل سزارین رو پرداخت کردن،میخواستم ببینم ایا عمل دوم و هزینه های مربوط به اون عمل رو بیمه تکمیلی چرا پرداخت نکرده ؟
ایا هزینه عمل هماتوم که خونریزی کیست بعد از عمل جراحی شامل بیمه تکمیلی نمیشه ؟

هیچکس
هیچکس
2 سال‌ قبل
پاسخ به  اکبری

باز شما شانس آوردی پول عمل اول رو دادن،برای مارو که خوردن یه بطری دوغ آبعلی هم روش،درحالی که خودشون گفتن برای شرکت هایی که بالای هزار نفر بیمه کنن،زمان اعمال نمیشه،یعنی احتیاجی نیست که شش ماه بیمه باشی تا بهت پول بدن

مهیار اخباری
مهیار اخباری
2 سال‌ قبل

سلام این پزشک معتمد رو از کجا باید پیدا کرد وچی هست؟ من جراحی سرپایی با لیزر جهت همورویید انجام دادم میگن باید تایید پزشک معتمد داشته باشد .در شهر کرج میخوام.چی هست و کجا باید برم

پرویز
پرویز
2 سال‌ قبل

چگونه از سقف تعهدات بیمه البرز مطلع شویم
بیمه راتتدگان هستم

Nima Lord
Nima Lord
2 سال‌ قبل

من ۱۲۷ میلیون هزینه پزشکیم شده بیمه همت کرده ۱۰ میلیونشو میده این یعنی چی آااااخه؟ چه جور بیمه ایه وجدانا خجالت نمیکشند چه طرز حمایت از بیمه گذار و مشتری مداریه آاااخه؟ واقعا متاسف شدم.
اگه واقعا اینطوره من از عضویت بیمه های مختلف البرز استفاده میکنم بیرون میام. و پیشنهادم میدم کسی از این بیمه هرگز استفاده نکنه😒

Reza
Reza
2 سال‌ قبل

سلام برای هزینه زایمان سزارین اختیاری هم بیمه هزینه تقبل میکنه؟بیمه رانندگان

امید روزانه
امید روزانه
2 سال‌ قبل

هزینه عمل لیزیک پرداخت میشود ؟تاسقف چه مبلغی پرداخت میشود؟

مهناز
مهناز
2 سال‌ قبل

دکتر گواهی مهر وامضاشده داده برا بیمه تکمیلی ولی بیمه البرز سربرگ پزشک میخواد پزشک هم میگه من نسخه نمیدم چون اون گواهی کد نظام پزشکی داره مهر امضا زدم حالاتکلیف چیست

ت.م
ت.م
2 سال‌ قبل

سلام. آیا ویزیت روانشناس با عنوان کارشناس پروانه دار شامل بیمه میشه؟

مهدی
مهدی
2 سال‌ قبل

سلام من دوتا چشمام عمل پی از کی کردم و شماره چشمم بالای ۳ بود هرکدام ۳ بیست پنج بودند فاکتور تو سایت زدم قبول نکردند گفتند لیزیک از سقف بستری ولی من فاکتور دستی تحویل دادم هنوز خبری نشده چرا وقتی که میگن بالای شماره چشم ۳ می‌دیم قبول نمیکنن

حسنا
حسنا
2 سال‌ قبل

سلام. من بطور انفرادی می توانم بیمه تکمیلی البرز شوم؟ بیمه پایه تامین اجتماعی می باشد

قاسملو
قاسملو
2 سال‌ قبل

سلام. وقت بخیر، جهت تائیدیه پزشک معتمد بیمه تکمیلی البرز برای دندانپزشکی به کجا مراجعه کنیم. آیا در منطقه ۱۶ پزشک معتمد دارین.

بابک
بابک
2 سال‌ قبل

سلام میخوام بدونم یک ماهه بیمه من از شرکت رد شده و با بیمه البرز قرارداد بیمه تکمیلی داره آیا میتونم از خدمات دندانپزشکی این بیمه استفاده کنم؟

آخرین ویرایش2 سال‌ قبل توسط بابک
مسعود حق مدد میلانی
مسعود حق مدد میلانی
2 سال‌ قبل

سلام.من مسعود حق مدد میلانی دارای کد ملی ۰۰۴۱۲۶۵۷۱۸ بازنشسته شرکت کشتی رانی میباشم.اخیرا کشتی رانی برای بیمه تکمیلی کارکنان با بیمه البرز قرارداد منعقد کرده.می خواهم بدانم افرارد تحت تکفل من در آن بیمه چه کسانی هستند.

مجیدنجفی
مجیدنجفی
2 سال‌ قبل

سلام ضمن خسته نباشید خواهشا برای تعهدات بیمه تکمیلی رانندگان برون شهری بیمه البرز لیست واضع وخواناداخل سایت قراردهید

داود اکبردخت
داود اکبردخت
1 سال قبل

ساام من با مدارک به نمایندگی بیمه ککمیلی البرز در عسلویه مراجعه کردم گفتند با موبایل خودتون ثبت کنید برنامه بیمه البزر را نصب کردم متاسفانه وقتی میخوام داخل کنم پیام خطا مزده لطفا راهنمایی کنید

سید حمید موسوی
سید حمید موسوی
1 سال قبل

سلام خسته نباشید، من از طرف محل کارم طرف قرارداد بیمه تکمیلی البرز می‌باشم که در تاریخ ششم دی ماه ۱۴۰۰ پرونده جراحی کشاله ران و فتق ناف خانومم به مبلغ ۱۱ میلیون و ۱۹۹ هزار تومان رو تحویل بیمه البرز شعبه اهواز دادم حالا بعد از گذشت ۲ ماه فقط مبلغ پنج میلیون تومان برای من تایید شده در صورتی که طبق قرارداد پرونده بیمارستانی بدون سقف و شامل ده در صد فراشیز میشه ،حالا خواستم لطف کنید بگید چطور میتونم پیگیر اعتراضم باشم(بنام سید حمید موسوی با کد ملی ۱۹۱۱۴۲۶۷۳۷)

رضا معرفیان
رضا معرفیان
1 سال قبل

سلام
اگر بیمه شده نیاز به عمل جراحی اورژانسی داشته باشد و بیمارستان یاد شده طرف قرارداد بیمه البرز نباشد و بیمار قادر به پرداخت هزینه های درمان نباشد چه تمهیداتی بیمه البرز برای این مشکل در نظر گرفته است؟؟ با تشکر

محبوبه محلوجي
محبوبه محلوجي
1 سال قبل

سلام
ممکنه بفرمایید تعهدات بیمه درمان در باره دندانپزشکی برای جرم گیری دندان چقدر است؟

مهسا
مهسا
1 سال قبل

سلام. آیا جراحی برداشتن خال قهوه ای از سفیدی چشم که مادرزادی هستش جزو قرارداد بیمه البرز محسوب میشه یا خیر. با تشکر

داود اکبری
داود اکبری
1 سال قبل

سلام
ایا مادر که تحت تکلف راننده هست مشمول بیمه تکمیلی می‌شود

مهدوی
مهدوی
1 سال قبل

آب درمانی هم تحت پوشش بیمه تکمیلی هست؟ اگه جواب مثبته شرایط استفاده ش چطجوره؟

حمید
حمید
1 سال قبل

با سلام و خسته نباشید
من بیمه تکمیلی رانندگان دارم
و همسرم عمل فمتولیزیک انجام داده چقدر از هزینه رو بیمه تقبل میکنه …ممنون میشم پاسگو باشین

راحیل الیاسیان
راحیل الیاسیان
1 سال قبل

سلام وقت بخیر
میخواستم بدونم داروی زاکاریا رو بیمه البرز تحت پوشش قرار میده؟

اابرز
اابرز
1 سال قبل

بیمه تون بسیار مزخرف ه
چندماهه دندون درد دارم
میگند اول میری شیخ بهایی برگه معرفی نامه میاری بعد میبری دندونپزشکی
من که وقت نمیکنم
این مسخره بازی ها دیگه چیه
یکسال تکمیلی رد کردم نتونستم دندون درست کنم نمیدونم چرا دوباره داره واسمون این بیمه مزخرف رو باز رد میکنن و این همه هم پول میگیرید

هامون الوندی
هامون الوندی
1 سال قبل
پاسخ به  اابرز

چون برای مدیران همه چی ۱۰۰ درصده ولی برای پرسنل بدبخت براشون مهم نیست بیمه هام که کلا برای خالی کردن جیب مردمه

وحید
وحید
1 سال قبل

سلام وقت به خیر.میخواستم بدونم تو سال ۱۴۰۱ تعهدات بیمه تکمیلی رانندگان برای جراحی ایمپلنت چقدر هستش ؟با تشکر.

maryam
maryam
1 سال قبل

سلام وقت بخیر
هزینه غربالگری مرحله اول هم بیمه البرز میده ؟

وحید رفا
وحید رفا
1 سال قبل

سلام. آیا برای تست خواب و همچنین تست DISE تنفسی، و همچنین عمل پلیپ بینی شامل بیمه تکمیلی می شوند؟ سوال دیگه اینکه چقدر باید از قراردمون با شرکتی که توش کار میکنیم گذشته باشه تا شامل بیمه شویم؟؟؟

افشین
افشین
1 سال قبل

همسر من توسط خواهرش بیمه تکمیلی البرز شده، از اونجا که برا تکفل باید خواهر یا برادر مجرد باشند، بیمه گزار از ما پنج برابر پول بیشتر گرفت و همسرم بیمه غیر تکفل شد. و ما تو مدت بارداری از این بیمه استفاده کردیم. ولی بعد از فرستادن فاکتور های هزینه زایمان، بعد از چند ماه تاخیر میگن، چون همسر شما متاهل بوده هزینه بهش تعلق نمیگیره!!! چطور از روز اول میدونستن همسر من متاهله، ولی براش پرونده تشکیل دادن و از ما هزینه گرفتن ، ولی الان موقع پس دادن بامبول در میارن؟

علیرضا یزدانی
علیرضا یزدانی
1 سال قبل

باسلام من راننده هستم و بیمه تکمیلی رانندگان دارم اسم فرزندم تو سیستم ثبت نشده چطوری میتونم اقدام کنم.ممنون از راهنمایی شما

محمد نوشی
محمد نوشی
1 سال قبل

با سلام و احترام
آزمایشگاهی که تحت بیمه تکمیلی البرز آزمایش ازدواج آنجام میدهد معرفی کنید

ساسان اربابی
ساسان اربابی
1 سال قبل

برای ثبت نام بیمه تکمیلی باید چگونه اقدام کنم