همه چیز درباره بیمه تکمیلی البرز

بیمه البرز در سال 1338 تاسیس شده است و یکی از قدیمی‌ترین بیمه‌های کشور است. این شرکت در رشته‌های بیمه‌ای مختلف فعالیت می‌کند. در این مقاله به صورت ویژه به معرفی رشته بیمه درمان تکمیلی البرز، شرایط و نحوه استعلام این رشته، ثبت نام بیمه تکمیلی این شرکت، نحوه استعلام خسارت، چگونگی مراحل دریافت معرفینامه و سایر جزئیات مربوط به آن خواهیم پرداخت. تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

راهنمای مطالعه

انواع بیمه تکمیلی البرز

این شرکت در حال حاضر بیمه تکمیلی انفرادی ارائه نمی‌کند. بنابراین در صورتی که قصد تهیه بیمه تکمیلی بیمه البرز را دارید تنها می‌توانید از بیمه تکمیلی گروهی این شرکت استفاده نمایید. برای این منظور می‌بایست حتما قرارداد بیمه تکمیلی مابین بیمه البرز و شرکت شما منعقد شود. البته هر شرکتی امکان استفاده از خدمات بیمه تکمیلی این شرکت را ندارد. به طور مثال بیمه البرز تنها به شرکت‌های با تعداد بیشتر از 50 نفر بیمه تکمیلی عرضه می‌کند.

در صورتی که تعداد نفرات شرکت شما کمتر از 50 نفر است می توانید جهت گرفتن مشاوره و خرید بیمه تکمیلی برای شرکت های کوچک با کارشناسان ما در های درمان تماس بگیرید.

شرایط بیمه تکمیلی گروهی بیمه البرز چیست؟

همانطور که توضیح داده شد، برای خرید بیمه تکمیلی البرز شرایطی وجود دارد. شرط اول اینکه می‌بایست تعداد بیمه شدگان یک شرکت بیشتر از 50 نفر باشد. علاوه بر این کلیه بیمه شدگان اعم از بیمه شدگان اصلی (پرسنل شرکت) و افراد خانواده ایشان (همسر، فرزندان، پدر و مادر) باید دارای بیمه پایه (تامین اجتماعی و …) باشند. در واقع بیمه پایه افراد اصلی و افراد تحت تکفل همگی باید از سمت شرکت پرسنل انجام شود.

شرط دیگر تهیه، استعلام  و ثبت نام بیمه البرز، متقاضی بودن حداقل 70 درصد از لیست تامین اجتماعی شرکت است؛ یعنی حداقل نیمی از پرسنل باید متقاضی این بیمه باشند.

در مورد فرزندان پرسنل این شرکت بیمه مانند بیمه ایران، بیمه آسیا، بیمه تکمیلی دانا و اکثر بیمه های دیگر، شرایط سختی دارد. در واقع شرط بیمه کردن فرزندان پسر و دختر پرسنل توسط این شرکت به شرح زیر است:

الف) فرزندان پسر درصورت عدم ازدواج و عدم اشتغال به كار حداكثر تا سن ۲۲ سالگی و درصورت اشتغال به تحصيل در دانشگاه، تا سن ۲۵ سالگي و در مورد دانشجويان پزشكي تا سن ۲۶ سالگی. ارائه گواهی اشتغال به تحصيل در دانشگاه در مقطع كارشناسي براي فرزندان پسر بالای ۲۲ سال در شروع بيمه نامه الزامی است.

ب) فرزندان دختر تا زمان اولين ازدواج، مشروط به عدم اشتغال به كار می‌توانند تحت پوشش اين بيمه نامه قرار گيرند. ارائه كپی صفحه اول و دوم شناسنامه (جهت كنترل عدم ازدواج) و كپی دفترچه بيمه (جهت كنترل عدم اشتغال به كار) براي دختران بالاي ۱۸ سال در شروع بيمه نامه الزامی است.

پوشش های بیمه درمان تکمیلی البرز

موارد تحت پوشش بیمه تکمیلی البرز عمدتا مطابق با جدول زیر است. البته طبق شرایط مشتری ممکن است برخی از موارد به شرکت‌ها ارائه نشود. همچنین در صورت درخواست مشتری و زیاد بودن تعداد بیمه شدگان آن، پوشش‌های دیگری از جمله پوشش سمعک، نازایی و غربالگری جنین، داروهای خاص و… در صورت موافقت شرکت بیمه قابلیت افزوده شدن به طرح بیمه تکمیلی را دارند. چنان چه قصد آگاهی از پوشش‌ها و سقف تعهدات بیمه البرز تکمیلی خود را دارید، باید با شعب این شرکت و یا نمایندگی که از طریق آن قرارداد مجموعه شما منعقد شده است تماس بگیرید.

نام پوشش

شرح پوشش
بستری و جراحی‌های تخصصیجبران هزینه بستری و جراحی‌های تخصصی مانند آنژیوگرافی قلب، عمل قلب باز، شیمی درمانی، رادیوتراپی، جراحی های تخصصی مربوط به سرطان، انواع پیوند اعضای طبیعی بدن مانند کبد، کلیه، ریه و مغز استخوان
زایمان طبیعی و سزارینجبران هزینه زایمان طبیعی و سزارین
پاراکلینیکیپوشش انواع هزینه‌های پاراکلینیکی شامل: سونوگرافی، اسکن، ام آر آی (MRI) ، ماموگرافی، اکوکاردیوگرافی، دانسیتومتری، تست ورزش، استرس اکو، تست آلرژی و تنفسی، نوار عضله، قلب و …
جراحی‌های سرپاییمانند شکستگی و در رفتگی، ختنه، بخیه، کرایوتراپی، تخلیه کیست، لیزر درمانی، بیوبسی
آزمایشگاهی

هزینه خدمات آزمایشگاهی شامل انواع آزمایش های تشخیصی، پاتولوژی، رادیوگرافی، فیزیوتراپی

رفع عیوب انکساری چشمپوشش هزینه رفع عیوب انکساری چشم شامل عمل لیزیک چشم و لازک
دندانپزشکیهزینه های دندانپزشکی شامل ترمیم و پر کردن دندان، کشیدن، جرمگیری، بروساژ، عصب کشی  و درمان ریشه و روکش و در برخی قراردادها ایمپلنت، ارتودنسی و دندان مصنوعی و جراحی لثه
ویزیت

جبران هزینه ویزیت پزشکان عمومی، متخصص و فوق تخصص

داروپوشش دارو شامل داروهای خارجی طبق لیست داروهای مجاز کشور
عینک و لنزپرداخت هزینه عینک و لنز طبی
آمبولانس

هزینه آمبولانس درون شهری و برون شهری

البته لازم به ذکر است که بیمه البرز به شرکت‌های با تعداد کمتر از 300 نفر پوشش‌های پر کاربردی مانند ویزیت، دارو، دندانپزشکی و عینک را ارائه نمی‌کند.

تنها در موارد خاصی که شرکت‌ها دارای نیازهای بیمه‌ای دیگری مانند بیمه‌های آتش سوزی، مسئولیت و … با مبلغ زیاد باشند (مانند کارخانه‌ها)، امکان ارائه این پوشش‌ها از سمت این بیمه وجود دارد. این موضوع یکی از معایب بیمه البرز نسبت به برخی بیمه‌های تکمیلی مطرح مانند بیمه آسماری (SOS) است؛ جالب است که این بیمه حتی به شرکت‌های کوچک 10 نفری هم دندانپزشکی و ویزیت-دارو را ارئه می‌کند.

سقف تعهدات بیمه تکمیلی البرز 1400

این بیمه نیز مشابه بسیاری از شرکت‌های بیمه دیگر طرح‌های آماده‌ای برای بیمه درمان تکمیلی ندارد. در واقع هر شرکت که قصد خرید بیمه تکمیلی البرز را داشته باشد، پوشش‌های مدنظر خود را سقف تعهدات دلخواه از شرکت بیمه استعلام می‌گیرد؛ شرکت بیمه نیز ضمن بررسی درخواست مشتری، تغییرات لازم را اعمال و قیمت طرح و جدول تعهدات را اعلام می‌کند و در نهایت با توافق طرفین این طرح در قرارداد بیمه درمان گروهی به امضای دو طرف می‌رسد. در نتیجه هر شرکت و مجموعه تعهدات خاص خود را دارد که پرسنل آن می‌توانند مطابق با آن از خدمات بیمه تکمیلی استفاده نمایند. با توجه به اینکه قراردادهای بیمه درمان یک ساله هستند، پوشش‌ها و تعهدات و همینطور حق بیمه توافق شده در هر سال متفاوت خواهد بود و برای آگاهی از آخرین وضعیت می‌بایست قرارداد 1400 بررسی شود.

بنابراین در صورتی که تحت پوشش بیمه تکمیلی البرز هستید و تمایل دارید از سقف خدمات این شرکت برای خود مطلع شوید، این موضوع را یا باید از مسئول بیمه تکمیلی مجموعه و شرکتتان جویا شده و یا با شعب و یا نمایندگی بیمه البرز که قرارداد شرکتتان با ایشان منعقد شده تماس بگیرید.

پوشش‌ها و جدول تعهدات بیمه تکمیلی البرز سال 1401

هر ساله هزینه‌های درمانی و تعرفه‌های مصوب آن توسط وزارت بهداشت و هیئت دولت تصویب و ابلاغ می‌شود. با توجه به وجود تورم بالا در سال‌های اخیر، همانطور که می‌دانید هزینه خدمات درمانی از جمله ویزیت، دندانپزشکی، دارو، آزمایش و … به خصوص در سال گذشته افزایش چشمگیری داشته  است.

در سال 1401 نیز تعرفه هزینه‌های درمان بالا رفته و این مورد باعث افزایش حق بیمه و قیمت بیمه‌های تکمیلی مختلف از جمله بیمه البرز شده است.

در صورتی که قصد استعلام و خرید بیمه تکمیلی البرز را دارید می‌توانید پوشش‌ها و سقف تعهدات مورد نظر خود را برای ما ارسال نمایید. کارشناسان ما در اسرع وقت قیمت طرح مورد نظرتان را اعلام خواهند کرد. جهت مشاوره و خرید بیمه تکمیلی البرز با ما تماس بگیرید.

مراکز طرف قرارداد بیمه تکمیلی البرز

این شرکت حدود 3000 مرکز طرف قرارداد در سراسر کشور از جمله تهران، اصفهان، شیراز، مشهد، تبریز، کرج و … دارد. لیست مراکز درمانی طرف قرارداد بیمه البرز از طریق لینک فوق قابل مشاهده است. همه مراکز طرف قرارداد این شرکت را می‌توان در لینک بالا جستجو کرد. با مراجعه به مراکز طرف قرارداد شرکت‌های بیمه دیگر نیازی به پرداخت هزینه توسط بیمه شده نیست.

پیشنهاد می‌گردد حتما قبل از مراجعه به این مراکز درمانی پاراگراف بعدی را مطالعه کنید.

چگونگی استفاده از مراکز درمانی طرف قرارداد البرز

این شرکت برای برخی از مراکز طرف قرارداد خود امکان اخذ معرفینامه اینترنتی را فراهم کرده است. اما همچنان تعدادی از مراکز طرف قرارداد از جمله دندانپزشکی‌ها، بیمارستان‌ها و آزمایشگاه‌ها بیمه شده باید با در دست داشتن مدارک زیر به یکی از شعب بیمه البرز در سراسر کشور مراجعه کرده و معرفینامه خود را جهت استفاده به مرکز درمانی مورد نظر تحویل دهد. بیمه تکمیلی البرز دندانپزشکی را معمولا با معاینه پزشک معتمد خود بررسی و پرداخت می کند که نیازمند حضور بیمه شده است.

۱ -دستور پزشك معالج شامل تاریخ بستری و نوع بيماری

۲ -نامه بيمه گذار مبنی درخواست معرفینامه

۳- تصوير صفحه اول دفترچه بيمه گر اول (خدمات درمانی ، تامين اجتماعی و … ) ، بيمه شده اصلی و فرعی

همانطور که مشخص است، در شرایط دنیای امروز که اغلب خدمات به صورت آنلاین و غیر حضوری ارائه می‌شود، بیمه شدگان نیز از شرکت‌های بیمه انتظار دارند که خدمات خود را با کمترین بروکراسی اداری انجام داده و به رفاه حال مشتریان خود اهمیت دهند. البته برخی از بیمه‌ها در این حوزه موفق عمل کرده‌اند.

شرایط و تعهدات بیمه تکمیلی البرز رانندگان

از مرداد سال 1400 قرارداد بیمه تکمیلی رانندگان توسط کانون انجمن‌های صنفی شرکت‌های حمل و نقل کالا کشور و بیمه البرز منعقد شد. به واسطه این قرارداد کلیه رانندگان در سراسر کشور می‌توانند تحت پوشش بیمه تکمیلی البرز قرار بگیرند.

ممکن است برای رانندگان عزیز و خانواده محترم ایشان سوالات مختلفی پیش آید: بیمه تکمیلی رانندگان شامل چه پوشش‌هایی است؟ تعهدات بیمه البرز برای رانندگان چقدر است؟ مراکز طرف قرارداد جهت استفاده از بیمه رانندگان کجا هستند؟ در این مقاله به این سوالات و موارد مشابه پاسخ داده شده است.

تصویر زیر سقف تعهدات بیمه تکمیلی رانندگان البرز در سال 1400 را نشان می‌دهد. این تصویر از سایت‌های مرتبط به انجمن صنفی شرکت‌های حمل و نقل استخراج شده است.

سقف تعهدات بیمه تکمیلی البرز 1400 رانندگان

جهت داشتن هر گونه سوال در زمینه بیمه رانندگان می‌توانید با شماره کانون انجمن صنفی شرکت‌های حمل و نقل 02177678772 الی 4 تماس بگیرید.

مواردی که نیاز به تایید پزشک معتمد بیمه گر (بیمه البرز) دارند

۱- جراحی بينی مانند شکستگی، آندوسكوپی سينوس ، سپتو پلاستی و … 

۲ – جراحی ديسك و ستون فقرات

۳- بيماری‌های اعصاب و روان

۴- جراحی‌‌های مربوط به معده مانند بای پس اسليو 

۵- جراحی پلك – بلفاروپلاستي و بلفارو پتوز

۶- جراحی و يا ليزر عروق واريس پا 

۷- جراحی ترميم فتق نافی يا شكمی

۸- ماموپلاستی

۹- ليپو ساكشن، ابدومينوپلاستی (كشيدن پوست شكم) ، ژنيكوماستی (بزرگی پستان در مردان)

۱۰- هزينه اتاق ايزوله و همراه 

۱۱- ساير موارد كه با تشخيص و نظر پزشك معتمد ضروری است.

نحوه دریافت خسارت بیمه تکمیلی از بیمه البرز

این شرکت در زمینه پرداخت خسارت عمدتا شرایط سخت گیرانه‌ای دارد و علاوه بر مدارک پزشکی، برخی مدارک دیگری نیز نیاز دارد. در ادامه مدارک لازم برای دریافت خسارت که از سایت بیمه تکمیلی البرز استخراج گردیده، توضیح داده شده است.

مدارك لازم برای پرداخت هزينه‌های بيمارستانی

الف – نامه بيمه گذار (به جز شرکت‌هایی كه طبق توافق بعمل آمده در بيمه نامه نياز به نامه ندارند)

ب – تصوير دفترچه بيمه گر اول بيمه شده اصلی و فرعی

ج – اصل كليه مدارك بستری شامل:

 1. صورت حساب بيمارستان و پزشكان با مهر بيمارستان
 2. گواهی پزشكان معالج مبني بر نوع بيماری و تعداد ويزيت و مشاوره
 3. گواهی پزشك بيهوشی (در صورت عمل جراحی)
 4. صورت حساب داروخانه (ريز اقلام دارو و لوازم مصرفی)
 5. صورتحساب آزمايش، سونوگرافی، راديوگرافی و…(قبض يا جواب)
 6. صورت حساب تجهيزات پزشكی
 7. تصوير شرح عمل وخلاصه وضيعت بيمار و سير بيماری 
 8. ساير مدارك پزشكی مربوط

مدارك لازم جهت پرداخت هزينه‌های پاراكلينيكی 

 1. نامه بيمه گذار (به جز شرکت‌هایی كه طبق توافق بعمل آمده در بيمه نامه نياز به نامه ندارند)
 2. اصل فاكتور با مهر مركز درمانی
 3. دستور پزشك يا کپی جوابي مركز تشخيصی
 4. تصوير كارت بيمه درمان

مهلت ارسال مدارک خسارت چقدر است؟

مهلت ارسال مدارک خسارت محدود است و معمولا در قراردادهای بیمه البرز این زمان 3 ماه در نظر گرفته می‌شود. به این معنی که بیمه شدگان از زمان استفاده بیمه تکمیلی برای زایمان، دندانپزشکی، عینک و … نهایتا 3 ماه فرصت دارند تا مدارک خود را جهت بررسی و پراخت خسارت به شعب این شرکت تحویل دهند.

زمان پرداخت خسارت بیمه تکمیلی بیمه البرز

زمان پرداخت خسارت پرونده‌های مختلف در متفاوت است. به طور مثال هزینه‌های پاراکلینیکی در این شرکت معمولا حدود 15 روز کاری زمان می‌برد. در مورد دارو و دندانپزشکی اغلب این زمان طولانی‌تر است. اما در مورد بستری موضوع کمی متفاوت است که در ادامه به شرح آن می‌پردازیم.

درصورتی که بیمه شدگان این شرکت به بیمارستان های غیر طرف قرارداد مراجعه کنند باید ابتدا پرونده خود را به بیمه پایه (تامین اجتماعی و …) تحویل دهند و پس از دریافت خسارت از بیمه پایه، مجاز هستند مدارک را به بیمه تکمیلی البرز ارسال کنند.

اما بررسی پرونده های بیمارستانی در تامین اجتماعی زمان بر است و پس از حدود چند ماه مبلغی معادل با تقریبا 10 درصد از هزینه بستری به بیمه شده پرداخت می شود. پس از آن بیمه شده باید کپی برابر اصل مدارک بیمارستانی خود به همراه گواهی پرداختی تامین اجتماعی را  جهت بررسی به شعب این بیمه ارسال نماید.

تقریبا تمامی شرکت‌های بیمه به جز بیمه آسماری (SOS) این اجبار را دارند. بیمه آسماری این امکان را به بیمه شدگان خود می‌دهد که ابتدا مدارک را به آسماری تحویل دهند. های درمان به عنوان نمایندگی بیمه آسماری و SOS مدارک خسارت اعم از بستری و دندانپزشکی و … را از بیمه شدگان دریافت کرده و برای بررسی به SOS تحویل داده و تضمین می‌کند که مدارک بیمارستانی در 20 روز کاری و سایر مدارک در کمتر از 10 روز بررسی و به حساب بیمه شده واریز گردد.

خرید بیمه تکمیلی البرز از های درمان

شما می‌توانید بهترین بیمه تکمیلی شرکتی موجود در بازار را با توجه به شرایط و نیاز شرکت و پرسنلتان به راحتی از های درمان خریداری کنید. های درمان با بسیاری از شرکت‌های معتبر در زمینه بیمه درمان تکمیلی از جمله بیمه البرز همکاری داشته و نمایندگی آن‌ها را دارد.

برخی از خدمات های درمان عبارتند از:

 • مشاوره جهت خرید و انتخاب پوشش‌ها و شرکت بیمه مناسب
 • پشتیبانی تلفنی و آنلاین بیمه شدگان توسط کارشناس اختصاصی و پاسخ گویی به سوالات 
 • جمع آوری مدارک خسارت از محل شرکت شما
 • تضمین واریز خسارت‌ها در کمتر از 10 روز

جهت دریافت مشاوره رایگان و داشتن تجربه‌ای متفاوت از بیمه درمان تکمیلی با های درمان فرم ثبت نام را در تکمیل و یا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

جهت داشتن هر گونه سوال در زمینه بیمه رانندگان می‌توانید با شماره کانون انجمن صنفی شرکت‌های حمل و نقل 02177678772 الی 4 تماس بگیرید.

با تکمیل فرم زیر طرح‌های بیمه تکمیلی شرکتی با بالاترین سقف پوشش‌ها را دریافت نمایید

سوالات و تجربه خود را درباره بیمه تکمیلی البرز  در ادامه این صفحه با ما به اشتراک بگذارید.

2.2 11 رای ها
امتیاز دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
106 پرسش و پاسخ
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
علی
علی
1 سال قبل

ادرس جاهای که میشه هزینه بیمه تکمیلی رو میشه گرفت

احمدرضا ابراهیمی
احمدرضا ابراهیمی
1 سال قبل

درود
آدرس صفحه اینترنتی تکمیل فرم جهت دریافت هزینه ها چی هست؟

ساناز مرادی
ساناز مرادی
1 سال قبل

با سلام
در حال حاضر پزشکان طرف قرارداد با تامین اجتماعی دیگر نسخه کاغذی صادر نمیکنند و نسخه الکترونیکی صادر میکنند که به صورت اتومات در سامانه eservices.tamin.ir در بخش( بیمه شدگان-خدمات سلامت الکترونیک- نسخ الکترونیک من) ثبت میگردد.
حال اینکه بیمه البرز بدون نسخه کاغذی هزینه ویزیت و دارو را پرداخت نمیکند
لطفا من را جهت دریافت هزینه ویزیت و دارو با این شرایط راهنمایی بفرمائید

هیچکس
هیچکس
1 سال قبل
پاسخ به  ساناز مرادی

بیخودترین،بدترین،بیشترین پول برای بیمه تکمیلی کردن رو میگیرن ولی از همه کمتر پول میدن تازه اگر بتونی تمام مدارکی رو که ازت میخوان رو جور کنی،بیمه تکمیلی ملت و ایران کمتر پول میگیرن ولی برای دندان دومیلیون تومن میدن،ولی بیمه البرز فقط هفتصد تومن میده تازه کلی مدارک هم ازت میخوان

عباس خالصی
عباس خالصی
1 سال قبل

سلام مدارک موردنیاز جهت ارائه عمل لیزیک چیه
هست

اکبری
اکبری
1 سال قبل

سلام
عمل جراحی سزارین انجام شده فردای روزی که عمل انجام گرفته دکتر بعد از ویزیت بیمار تشخیص به خونریزی (هماتوم) داده و بعد از مراحل بیمار جهت انجام عمل هماتوم مجددا به اتاق عمل برده شده.
بیمارستان مدارک دو عمل جراحی (سزارین و هماتوم) تو یک سند بیمارستان برای بیمه تامین اجتماعی و بیمه تکمیلی داده .و مبلغ کلی را دریافت کرده.
بعد از ارسال مدارک به بیه تامین اجتماعی مبلغیو را برای ما واریز کردن
بعد از ارسال همون مدارک به بیمه تکمیلی و بعد از حدود دوماه فقط هزینه عمل سزارین رو پرداخت کردن،میخواستم ببینم ایا عمل دوم و هزینه های مربوط به اون عمل رو بیمه تکمیلی چرا پرداخت نکرده ؟
ایا هزینه عمل هماتوم که خونریزی کیست بعد از عمل جراحی شامل بیمه تکمیلی نمیشه ؟

هیچکس
هیچکس
1 سال قبل
پاسخ به  اکبری

باز شما شانس آوردی پول عمل اول رو دادن،برای مارو که خوردن یه بطری دوغ آبعلی هم روش،درحالی که خودشون گفتن برای شرکت هایی که بالای هزار نفر بیمه کنن،زمان اعمال نمیشه،یعنی احتیاجی نیست که شش ماه بیمه باشی تا بهت پول بدن

مهیار اخباری
مهیار اخباری
1 سال قبل

سلام این پزشک معتمد رو از کجا باید پیدا کرد وچی هست؟ من جراحی سرپایی با لیزر جهت همورویید انجام دادم میگن باید تایید پزشک معتمد داشته باشد .در شهر کرج میخوام.چی هست و کجا باید برم

پرویز
پرویز
1 سال قبل

چگونه از سقف تعهدات بیمه البرز مطلع شویم
بیمه راتتدگان هستم

Nima Lord
Nima Lord
1 سال قبل

من ۱۲۷ میلیون هزینه پزشکیم شده بیمه همت کرده ۱۰ میلیونشو میده این یعنی چی آااااخه؟ چه جور بیمه ایه وجدانا خجالت نمیکشند چه طرز حمایت از بیمه گذار و مشتری مداریه آاااخه؟ واقعا متاسف شدم.
اگه واقعا اینطوره من از عضویت بیمه های مختلف البرز استفاده میکنم بیرون میام. و پیشنهادم میدم کسی از این بیمه هرگز استفاده نکنه😒

Reza
Reza
1 سال قبل

سلام برای هزینه زایمان سزارین اختیاری هم بیمه هزینه تقبل میکنه؟بیمه رانندگان

امید روزانه
امید روزانه
1 سال قبل

هزینه عمل لیزیک پرداخت میشود ؟تاسقف چه مبلغی پرداخت میشود؟

مهناز
مهناز
1 سال قبل

دکتر گواهی مهر وامضاشده داده برا بیمه تکمیلی ولی بیمه البرز سربرگ پزشک میخواد پزشک هم میگه من نسخه نمیدم چون اون گواهی کد نظام پزشکی داره مهر امضا زدم حالاتکلیف چیست

ت.م
ت.م
1 سال قبل

سلام. آیا ویزیت روانشناس با عنوان کارشناس پروانه دار شامل بیمه میشه؟

مهدی
مهدی
1 سال قبل

سلام من دوتا چشمام عمل پی از کی کردم و شماره چشمم بالای ۳ بود هرکدام ۳ بیست پنج بودند فاکتور تو سایت زدم قبول نکردند گفتند لیزیک از سقف بستری ولی من فاکتور دستی تحویل دادم هنوز خبری نشده چرا وقتی که میگن بالای شماره چشم ۳ می‌دیم قبول نمیکنن

حسنا
حسنا
1 سال قبل

سلام. من بطور انفرادی می توانم بیمه تکمیلی البرز شوم؟ بیمه پایه تامین اجتماعی می باشد

قاسملو
قاسملو
1 سال قبل

سلام. وقت بخیر، جهت تائیدیه پزشک معتمد بیمه تکمیلی البرز برای دندانپزشکی به کجا مراجعه کنیم. آیا در منطقه ۱۶ پزشک معتمد دارین.

بابک
بابک
1 سال قبل

سلام میخوام بدونم یک ماهه بیمه من از شرکت رد شده و با بیمه البرز قرارداد بیمه تکمیلی داره آیا میتونم از خدمات دندانپزشکی این بیمه استفاده کنم؟

آخرین ویرایش1 سال قبل توسط بابک
مسعود حق مدد میلانی
مسعود حق مدد میلانی
11 ماه قبل

سلام.من مسعود حق مدد میلانی دارای کد ملی ۰۰۴۱۲۶۵۷۱۸ بازنشسته شرکت کشتی رانی میباشم.اخیرا کشتی رانی برای بیمه تکمیلی کارکنان با بیمه البرز قرارداد منعقد کرده.می خواهم بدانم افرارد تحت تکفل من در آن بیمه چه کسانی هستند.

مجیدنجفی
مجیدنجفی
11 ماه قبل

سلام ضمن خسته نباشید خواهشا برای تعهدات بیمه تکمیلی رانندگان برون شهری بیمه البرز لیست واضع وخواناداخل سایت قراردهید

داود اکبردخت
داود اکبردخت
11 ماه قبل

ساام من با مدارک به نمایندگی بیمه ککمیلی البرز در عسلویه مراجعه کردم گفتند با موبایل خودتون ثبت کنید برنامه بیمه البزر را نصب کردم متاسفانه وقتی میخوام داخل کنم پیام خطا مزده لطفا راهنمایی کنید

سید حمید موسوی
سید حمید موسوی
11 ماه قبل

سلام خسته نباشید، من از طرف محل کارم طرف قرارداد بیمه تکمیلی البرز می‌باشم که در تاریخ ششم دی ماه ۱۴۰۰ پرونده جراحی کشاله ران و فتق ناف خانومم به مبلغ ۱۱ میلیون و ۱۹۹ هزار تومان رو تحویل بیمه البرز شعبه اهواز دادم حالا بعد از گذشت ۲ ماه فقط مبلغ پنج میلیون تومان برای من تایید شده در صورتی که طبق قرارداد پرونده بیمارستانی بدون سقف و شامل ده در صد فراشیز میشه ،حالا خواستم لطف کنید بگید چطور میتونم پیگیر اعتراضم باشم(بنام سید حمید موسوی با کد ملی ۱۹۱۱۴۲۶۷۳۷)

رضا معرفیان
رضا معرفیان
10 ماه قبل

سلام
اگر بیمه شده نیاز به عمل جراحی اورژانسی داشته باشد و بیمارستان یاد شده طرف قرارداد بیمه البرز نباشد و بیمار قادر به پرداخت هزینه های درمان نباشد چه تمهیداتی بیمه البرز برای این مشکل در نظر گرفته است؟؟ با تشکر

محبوبه محلوجي
محبوبه محلوجي
9 ماه قبل

سلام
ممکنه بفرمایید تعهدات بیمه درمان در باره دندانپزشکی برای جرم گیری دندان چقدر است؟

مهسا
مهسا
9 ماه قبل

سلام. آیا جراحی برداشتن خال قهوه ای از سفیدی چشم که مادرزادی هستش جزو قرارداد بیمه البرز محسوب میشه یا خیر. با تشکر

داود اکبری
داود اکبری
9 ماه قبل

سلام
ایا مادر که تحت تکلف راننده هست مشمول بیمه تکمیلی می‌شود

مهدوی
مهدوی
9 ماه قبل

آب درمانی هم تحت پوشش بیمه تکمیلی هست؟ اگه جواب مثبته شرایط استفاده ش چطجوره؟

حمید
حمید
8 ماه قبل

با سلام و خسته نباشید
من بیمه تکمیلی رانندگان دارم
و همسرم عمل فمتولیزیک انجام داده چقدر از هزینه رو بیمه تقبل میکنه …ممنون میشم پاسگو باشین

راحیل الیاسیان
راحیل الیاسیان
8 ماه قبل

سلام وقت بخیر
میخواستم بدونم داروی زاکاریا رو بیمه البرز تحت پوشش قرار میده؟

اابرز
اابرز
8 ماه قبل

بیمه تون بسیار مزخرف ه
چندماهه دندون درد دارم
میگند اول میری شیخ بهایی برگه معرفی نامه میاری بعد میبری دندونپزشکی
من که وقت نمیکنم
این مسخره بازی ها دیگه چیه
یکسال تکمیلی رد کردم نتونستم دندون درست کنم نمیدونم چرا دوباره داره واسمون این بیمه مزخرف رو باز رد میکنن و این همه هم پول میگیرید

هامون الوندی
هامون الوندی
5 ماه قبل
پاسخ به  اابرز

چون برای مدیران همه چی ۱۰۰ درصده ولی برای پرسنل بدبخت براشون مهم نیست بیمه هام که کلا برای خالی کردن جیب مردمه

وحید
وحید
8 ماه قبل

سلام وقت به خیر.میخواستم بدونم تو سال ۱۴۰۱ تعهدات بیمه تکمیلی رانندگان برای جراحی ایمپلنت چقدر هستش ؟با تشکر.

maryam
maryam
7 ماه قبل

سلام وقت بخیر
هزینه غربالگری مرحله اول هم بیمه البرز میده ؟

وحید رفا
وحید رفا
7 ماه قبل

سلام. آیا برای تست خواب و همچنین تست DISE تنفسی، و همچنین عمل پلیپ بینی شامل بیمه تکمیلی می شوند؟ سوال دیگه اینکه چقدر باید از قراردمون با شرکتی که توش کار میکنیم گذشته باشه تا شامل بیمه شویم؟؟؟

افشین
افشین
7 ماه قبل

همسر من توسط خواهرش بیمه تکمیلی البرز شده، از اونجا که برا تکفل باید خواهر یا برادر مجرد باشند، بیمه گزار از ما پنج برابر پول بیشتر گرفت و همسرم بیمه غیر تکفل شد. و ما تو مدت بارداری از این بیمه استفاده کردیم. ولی بعد از فرستادن فاکتور های هزینه زایمان، بعد از چند ماه تاخیر میگن، چون همسر شما متاهل بوده هزینه بهش تعلق نمیگیره!!! چطور از روز اول میدونستن همسر من متاهله، ولی براش پرونده تشکیل دادن و از ما هزینه گرفتن ، ولی الان موقع پس دادن بامبول در میارن؟

علیرضا یزدانی
علیرضا یزدانی
7 ماه قبل

باسلام من راننده هستم و بیمه تکمیلی رانندگان دارم اسم فرزندم تو سیستم ثبت نشده چطوری میتونم اقدام کنم.ممنون از راهنمایی شما

محمد نوشی
محمد نوشی
7 ماه قبل

با سلام و احترام
آزمایشگاهی که تحت بیمه تکمیلی البرز آزمایش ازدواج آنجام میدهد معرفی کنید