درباره ما

های درمان اولین پلتفرم تخصصی بیمه‌های درمان تکمیلی شرکتی در کشور است که به صورت تخصصی به فروش و ارائه خدمات پس از فروش بیمه‌های تکمیلی شرکتی می‌پردازد.

در حال حاضر برند های درمان به عنوان نماینده رسمی از شرکت‌های بیمه‌ای معتبر از جمله شرکت بیمه آسماری و SOS با کد نمایندگی 1401 فعالیت می‌کند.

های درمان ارائه دهنده صفر تا صد خدمات بیمه تکمیلی شرکتی به شرح زیر است:

 1. مشاوره تخصصی در خصوص انتخاب بهترین شرکت بیمه برای انجام امور بیمه تکمیلی
 2. مشاوره جهت انتخاب مناسب‌ترین پوشش‌ها و سقف تعهدات با توجه به نیاز پرسنل هر شرکت
 3. استعلام حق‌بیمه در کوتاه‌ترین زمان و اخذ مناسب‌ترین قیمت، خدمات و پوشش‎‌ها از شرکت‌های بیمه
 4. مشاوره در راستای بررسی شرایط و عقد قراردادهای بیمه تکمیلی
 5. سادگی فرآیندهای خرید، عقد قرارداد، صدور بیمه‌نامه‌ و دریافت خسارت‌ با همکاری کارشناسان های درمان
 6. آموزش بیمه درمان تکمیلی به صورت گام به گام به بیمه‌شدگان شرکت به صورت حضوری/ مجازی
 7. پشتیبانی، مشاوره و پاسخگویی به سوالات بیمه‌شدگان شرکت در مورد بیمه تکمیلی و پرونده‌های خسارت به صورت آنلاین، تلفنی و حضوری
 8. جمع‌آوری مدارک خسارت بیمه‌شدگان از محل شرکت
 9. بررسی و اعلام نواقص مدارک خسارت به بیمه‌شدگان
 10. پیگیری و مدیریت پرونده‌های خسارت
 11. تضمین واریز هزینه‌ پرونده‌های خسارت غیر بیمارستانی در کمتر از 10 روز کاری (بیش از 95% مدارک)
 12. تضمین واریز هزینه‌ پرونده‌های خسارت بیمارستانی در کمتر از 20 روز کاری (کمتر از 5% مدارک)
 13. امکان مشاهده آنلاین وضعیت پرونده‌های خسارت توسط هر بیمه‌شده در پرتال شامل زمان و مبلغ واریز و همینطور جزئیات هر پرونده
 14. امکان استفاده از 3000 مرکز درمانی تراز اول طرف قرارداد در سراسر کشور به صورت آنلاین تنها با ارائه کد ملی و بدون نیاز به پرداخت هزینه درمان به آن مراکز
 15. کاهش دغدغه‌ شرکت‌ها به خصوص تیم منابع انسانی در حوزه بیمه درمان تکمیلی پرسنل شرکت

کلیه خدمات فوق بدون هزینه انجام می‌شود و های درمان خدمات خود را تنها در قبال کارمزد فروش از شرکت بیمه دریافت می‌کند. در صورتی که شرکتی مستقیما با خود شرکت بیمه قرارداد منعقد نماید، همان میزان حق‌بیمه را باید پرداخت کند با این تفاوت که دیگر خدمات فوق را از جانب های درمان دریافت نخواهد کرد. در واقع شرکت‌های بیمه با استناد به قوانین نظارتی بیمه مرکزی مجاز به ارائه قیمت پایین‌تر به صورت مستقیم به مشتری نیستند. با توجه به حساسیت موضوع بیمه‌های تکمیلی شرکتی، قراردادهایی که از طریق های درمان منعقد می‌شوند به صورت سه جانبه‌ میان شرکت بیمه (بیمه‌گر)، مشتری (بیمه‌گذار) و های درمان خواهند بود.

 

به دلیل مشغله کاری زیاد کارشناسان شرکت بیمه و عدم انگیزه کافی ایشان برای حفظ و جلب رضایت مشتری، خدمات پس از فروشی که های درمان با افتخار به شرکت‌ها و مشتریان ارائه می‌کند توسط شرکت‌های بیمه به طور مستقیم صورت نمی‌پذیرد.

ما همواره در تلاش هستیم با استفاده از دانسته‌های خود در حوزه بیمه درمان تکمیلی و خلق نوآوری در این حوزه، تجربه جدیدی از بیمه و به خصوص بیمه درمان تکمیلی برای مشتریان خود ایجاد کنیم.

به بالای صفحه بردن