پرتال SOS

ورود به پرتال بیمه sos

در صورتی که تحت پوشش بیمه تکمیلی sos از طریق بیمه آسماری، بیمه پاسارگاد، بیمه سامان و یا سایر بیمه‌های همکار با sos هستید با فعالسازی پرتال sos می توانید به صورت آنلاین از آخرین وضعیت پرونده‌های خسارت خود آگاه شوید. در صورتی که قبلا پرتال خود را فعالسازی نموده اید از طریق لینک زیر به پورتال خود ورود نمایید.

نحوه فعالسازی پورتال sos چگونه است؟

در صورتی که تاکنون پورتال خود را فعالسازی نکرده‌اید لطفا ابتدا فایل راهنمای فعالسازی پرتال را مطالعه و سپس از طریق لینک زیر ثبت نام فرمایید. در فایل آموزشی که لینک آن در بالا قابل مشاهده است، کلیه گام‌های فعالسازی پرتال خسارت sos با رسم شکل توضیح داده شده است. همچنین در ادامه نیز مراحل ثبت نام در این پرتال را می‌توانید ملاحظه نمایید.

چگونه می‌توان از پرتال بیمه آسماری استفاده کرد؟

با توجه به این که شرکت کمک رسان ایران سهامدار شرکت آسماری است، پرتال بیمه آسماری در واقع مربوط به sos است و بیمه شدگان این شرکت نیز قادر خواهند بود از پرتال خسارت sos استفاده نمایند.

پس از فعالسازی، می‌توانید با مطالعه آموزش نحوه استفاده از پرتال به راحتی از امکانات موجود در پرتال آسماری آگاه شده و از آن بهره‌مند شوید.

آموزش ثبت نام در پرتال بیمه sos

با کلیک بر روی لینک قرمز رنگ بالا به سایت کمک رسان ایران منتقل خواهید شد. پس از ورود به سایت sos تصویر زیر مشاهده می‌شود.

فعالسازی پورتال خسارت sos

در ردیف اول یعنی نوع عضویت، می‌بایست عضویت خود را مشخص نمایید. اگر یکی از بیمه شدگان شرکت بیمه آسماری، بیمه سامان، بیمه حکمت، بیمه سرمد، بیمه معلم  و … هستید که از خدمات sos استفاده می‌کنند، می‌بایست گزینه پیش فرض یعنی «اعضای شرکت‌های بیمه‌ای، صندوق و گروهی» را انتخاب نمایید.

سپس کد ملی، نام، نام خانوادگی و کد امنیتی را درج نمایید و سپس گزینه مرحله بعد را کلیک کنید. لازم به یادآوری است که نام و نام خانوادگی خود را دقیقا مطابق با اطلاعات کارت ملی خود وارد نمایید.

پس از آن به صفحه‌ای که در عکس زیر مشاهده می‌شود هدایت می‌شوید.

نام نویسی در سایت بیمه sos

در این مرحله نیز رمز عبور خود را انتخاب نمایید. سپس تلفن خود را درج کنید. سایر موارد از جمله ایمیل، فکس و آدرس اختیاری است. نام کاربری شما کد ملی خواهد بود. با اتمام این مرحله در صورتی که شما تحت پوشش sos باشید، پیغام زیر را دریافت خواهید کرد و وارد پرتال بیمه sos خود می‌شوید.

پرتال خسارت آسماری
به بالای صفحه بردن