بیمه تکمیلی زیر ۵۰ نفر

فهرست

آیا گروه‌های با تعداد کمتر از 50 نفر امکان استفاده از خدمات بیمه تکمیلی را دارند؟ این سوالی است که در این مقاله قصد داریم به طور کامل این موضوع را بررسی کنیم. به طور خلاصه باید گفت که خوشبختانه با وجود طرح‌های بیمه تکمیلی بیمه آسماری امکان استفاده از خدمات بیمه تکمیلی برای شرکت‌های زیر 50 نفر آن هم با خدمات SOS فراهم است.

شرط تعداد نفرات در بیمه تکمیلی

بسیاری از شرکت‌های بیمه از جمله بیمه ایران، بیمه البرز، بیمه آسیا، بیمه دانا و … تنها به شرکت‌هایی که تعداد آن‌ها بالای 50 نفر است بیمه تکمیلی ارائه می‌کنند. در واقع این بیمه‌ها بیمه تکمیلی گروهی زیر 50 نفر را ارائه نمی‌کنند. در حال حاضر تنها شرکت بیمه‌ای که خدمات بیمه تکمیلی زیر 50 نفر به شرکت‌های کوچک عرضه می‌کند، بیمه آسماری است. بیمه آسماری با همکاری سهامدار عمده خود بیمه SOS طرح‌های ویژه‌ای برای استفاده شرکت‌های با تعداد کم تهیه کرده است.

بیمه تکمیلی انفرادی بخریم؟

برخی از شرکت‌های بیمه مانند بیمه سامان، بیمه تعاون و … اخیرا طرح‌های بیمه درمان انفرادی به بازار عرضه کرده‌اند که از طریق آن شرکت‌های کوچک را بیمه تکمیلی می‌کنند. بیمه درمان انفرادی نسبت به بیمه تکمیلی گروهی شرایط سخت‌تری دارد. به طور مثال قبل از تهیه بیمه تکمیلی می‌بایست کلیه نفرات فرم‌های پرسشنامه سلامت مفصلی را تکمیل نمایند. این فرم‌ها توسط پزشک معتمد شرکت بیمه بررسی شده و در صورت لزوم برخی از پوشش‌های افراد حذف شده و یا حتی امکان تهیه بیمه تکمیلی نیز ممکن است برای یک شخص مورد قبول واقع نشود. در حالت کلی، بیمه‌های درمان انفرادی هزینه بیماری‌های قبل از خرید بیمه را پوشش نمی‌دهند که این مورد از نظر مشتری بسیار حائز اهمیت است. از طرف دیگر سقف تعهدات پوشش‌ها نسبتا پایین و قیمت آن‌ها نیز بالا است.

بنابراین در صورتی که در شرکت کوچکی مشغول به فعالیت هستید، حتما به شما توصیه می‌کنیم که به خرید بیمه تکمیلی گروهی زیر 50 نفر اقدام نمایید. های درمان، نماینده رسمی بیمه آسماری و SOS این امکان را برای شما فراهم کرده است.

پوشش‌های بیمه تکمیلی زیر 50 نفر

ممکن است برخی از شرکت‌های بیمه به شرکت‌های کمتر از 50 نفری که سهامدار مشترک دارند در قالب یک قرارداد بیمه تکمیلی ارائه کنند. اما شرکت‌ها اغلب تمایل دارند به صورت مستقل قرارداد منعقد نمایند. بیمه آسماری راهکاری مناسب برای این دسته از شرکت‌ها می‌باشد. همچنین استارتاپ‌ها و شرکت‌های بسیاری نیز وجود دارند که به دلیل تعداد نفرات زیر 50 نفر هیچ‌وقت قادر به استعلام بیمه تکمیلی و تهیه آن نبودند.

اغلب شرکت‌های بیمه حتی به شرکت‌های بالای 50 نفر و زیر 200 نفر نیز پوشش‌های بیمه تکمیلی مناسبی ارائه نمی‌کنند. به طور مثال بیمه البرز، بیمه آسیا و بیمه ایران پوشش‌های مهم و پرکاربردی مانند دندانپزشکی و ویزیت و دارو را برای این شرکت‌ها در نظر نمی‌گیرند و یا اینکه سقف بسیار اندکی برای آن‌ها لحاظ می‌کنند. حال آن که اغلب شرکت‌ها خواستار بیمه تکمیلی دندانپزشکی و پوشش ویزیت و دارو هستند. 

طرح‌های بیمه تکمیلی بیمه آسماری پوشش‌های بسیار متنوعی برای شرکت‌های کوچک و زیر 50 نفر در نظر گرفته است. این پوشش‌ها عبارتند از بستری و جراحی تخصصی شامل کلیه عمل‌های مهم مانند عمل‌های مربوط به قلب، شیمی درمانی، سونوگرافی، آندوسکوپی، رادیولوژی، آزمایشات مختلف، تست و بستری کرونا، ویزیت و دارو، دندانپزشکی، اسکن، فیزیوتراپی، MRI و بسیاری از موارد دیگر.

طرح‌های بیمه تکمیلی زیر 50 نفر

همانطور که اشاره شد در حال حاضر تنها شرکت بیمه آسماری طرح‌های بیمه تکمیلی گروهی زیر 50 نفر را ارائه می‌کند. بیمه آسماری 5 طرح با نام‌های برنزی، نقره‌ای، طلایی، پلاتینی و پلاتینی پلاس دارد. شرکت‌های با تعداد نفرات کمتر از 50 نفر می‌توانند یکی از این طرح‌ها را به دلخواه انتخاب کنند. البته بیمه آسماری این امکان را برای شرکت‌های بالاتر از 50 نفر در نظر گرفته است که بتوانند دو طرح را انتخاب کنند و یا طرح درخواستی خودشان را برای بیمه تکمیلی استعلام نمایند.

خرید بیمه تکمیلی زیر 50 نفر

جهت مشاوره، استعلام بیمه تکمیلی و خرید بیمه تکمیلی زیر 50 نفر می‌توانید با کارشناسان ما در های درمان تماس بگیرید. های درمان نماینده رسمی بیمه آسماری و SOS به صورت تخصصی در حوزه بیمه‌های تکمیلی فعالیت دارد. خدمات های درمان تنها به خرید بیمه تکمیلی توسط شرکت‌ها ختم نمی‌شود؛ بلکه خرید بیمه تکمیلی آغاز همراهی کارشناسان های درمان با مشتریان و بیمه‌شدگان است. پشتیبانی اختصاصی و آموزش بیمه‌شدگان، تضمین پرداخت سریع خسارت‌ها، امکان استفاده از 3000 مرکز درمانی طرف قرارداد SOS، امکان مشاهده آنلاین وضعیت پرونده‌های خسارت و در نهایت کاهش دغدغه شرکت‌ها از مزایای های درمان است.

0 0 رای ها
امتیاز دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
0
سوالات خود را جهت پاسخگویی مطرح نمایید.x