بیمه تکمیلی گروهی

مشاوره ، مقایسه و خرید بیمه درمان تکمیلی گروهی با های درمان

مشاوره رایگان خرید بیمه تکمیلی گروهی

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
بیمه تکمیلی گروهی
HiDarman

چرا بیمه تکمیلی گروهی های درمان؟

های درمان راهکار مناسبی در حوزه ارائه خدمات بیمه درمان گروهی برای شرکت‌هایی با نفرات 50 الی 200 نفر ارائه کرده است. البته ما برای همه شرکت‌ها با هر تعداد نفرات به صورت تخصصی خدمات مشاوره، خرید و پشتیبانی پس از خرید بیمه‌های تکمیلی را با افتخار انجام می‌دهیم.

های درمان ارائه‌دهنده صفر تا صد خدمات بیمه تکمیلی گروهی شامل موارد زیر است: مشاوره انتخاب طرح بیمه تکمیلی و مقایسه خدمات شرکت‌های بیمه، مشاوره در حوزه عقد قرارداد بیمه، آموزش امور بیمه تکمیلی به کلیه پرسنل و پشتیبانی از ایشان، جمع‌آوری مدارک خسارت بیمه‌شدگان، مدیریت پرونده‌های خسارت بیمه‌شدگان و پیگیری واریز خسارت‌ها در کمتر از 10 روز کاری.

با ما تماس بگیرید

چرا بیمه تکمیلی گروهی های درمان؟

با انتخاب های درمان به عنوان دستیار خود در امور بیمه درمان گروهی بدون نیاز به پرداخت هزینه اضافه، امکان استفاده از بهترین طرح‌های بیمه تکمیلی موجود در بازار بیمه کشور با پوشش‌های متنوعی از جمله بستری، زایمان، جراحی‌های تخصصی، آنژیوگرافی، سونوگرافی، انواع آزمایشات، فیزیوتراپی، ویزیت و دارو، دندانپزشکی، عینک، لیزیک، جراحی‌های سرپایی، آمبولانس و … به راحتی و مناسب‌ترین قیمت برای شرکت شما فراهم می‎‌گردد.

علاوه بر آن خدمات زیر نیز توسط های درمان به شرکت شما ارائه می‌گردد که موجب افزایش رضایت پرسنل خواهد بود.

های درمان مشاوره تخصصی بیمه تکمیلی

جمع‌آوری مدارک خسارت از محل شرکت

مدارک خسارت بیمه‌شدگان توسط کارمندان های درمان از محل شرکت جمع‌آوری می‌گردد.

پرداخت سریع خسارت های بیمه تکمیلی در های درمان

پرداخت غالب خسارت‌ها در کمتر از 7 روز کاری

واریز هزینه پرونده‌های غیر بیمارستانی (حدود 80% مدارک) بیمه‌شدگان در کمتر از 7 روز کاری، واریز هزینه‌ پرونده‌های دندانپزشکی و دارو در 10 روز کاری و واریز هزینه پرونده‌های بیمارستانی در 20 روز کاری

پشتیبانی کامل از بیمه شدگان در های درمان بعد از خرید بیمه تکمیلی

پشتیبانی بیمه‌شدگان

پیگیری امور بیمه تکمیلی، ارسال فایل‌های آموزشی و پاسخگویی آنلاین بیمه‌شدگان شرکت توسط کارشناسان های درمان

خوشحالی پرسنل با خرید بیمه تکمیلی های درمان

4. مساعدت در شرایط پرداخت حق‌بیمه

همکاری کارشناسان های درمان جهت اخذ مناسب‌ترین شرایط پرداخت حق‌بیمه

برخی مشتریان بیمه تکمیلی گروهی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

اویلین جیمنز

5/5
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

دبرا پیترز

5/5

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

مارک مارتینز

5/5

برخی از مشتریان های‌ درمان

بیمه تکمیلی گروهی توسط کدام شرکت‌ها ارائه می‌شود؟

با توجه به این که اغلب شرکت‌های بیمه به دنبال مشتریان با تعداد نفرات بالا (اغلب بالای چند هزار نفر) هستند، معمولا گروه‌های زیر 200 نفر برای آن‌ها جذابیتی ندارد؛ چرا که اولا از یک طرف کل حق‌بیمه گروه مبلغ اندکی می‌شود و دوما با توجه به تعداد کم هر گروه، ریسک شرکت بیمه بالا بوده و احتمال افزایش خسارت زیادتر خواهد شد. بنابراین شرکت‌های بیمه تمایل چندانی به ارائه خدمات بیمه تکمیلی گروهی مناسب به شرکت‌هایی با نفرات زیر 200 ندارند.

شرکت‌های بیمه‌ای نیز که به این قشر از گروه‌ها بیمه تکمیلی عرضه می‌کنند، عمدتا با محدودیت‌های خاصی این محصول را به این گروه‌ها می‌فروشند. به طور مثال شرکت‌های بیمه بسیاری مانند بیمه البرز و آسیا عموما پوشش‌هایی پر کاربردی مانند ویزیت، دارو و دندانپزشکی را به گروه‌های کمتر از 200 نفر ارائه نمی‌کنند و یا در صورت ارائه سقف این پوشش‌ها را بسیار محدود قرار می‌دهند که عملا استفاده خاصی نمی‌توان از آن‌ها داشت؛ چرا که در حال حاضر هزینه‌های دارو و دندانپزشکی بسیار بالا بوده و عملا سقف‌های زیر 1 میلیون تومان برای این دو پوشش به زودی مصرف خواهد شد. علت عدم افزایش سقف این پوشش‌ها توسط بیمه‌گر در بیمه تکمیلی گروهی برای گروه‌های کوچک نیز دقیقا همین تقاضای بالای این پوشش‌ها و افزایش ریسک شرکت بیمه است. بنابراین بیمه مکمل درمان اکثر شرکت‌های بیمه برای شرکت‌های زیر 200 نفر مناسب نیست چرا که پوشش‌های مهمی مانند ویزیت و دارو و دندانپزشکی در آن‌ها در تعهد نبوده و یا سقف تعهد اندکی دارد.

بیمه درمان تکمیلی گروهی آسماری چه مزایایی دارد؟

بیمه آسماری با همکاری بیمه sos، طرح‌های در زمینه بیمه تکمیلی درمان دارد که طیف وسیعی از گروه‌ها حتی با تعداد اندک قابلیت استفاده از آن را دارند. برخلاف سایر شرکت‌های بیمه که پوشش‌های پرکاربرد و مهمی مانند دندانپزشکی و ویریت و دارو را به گروه‌های زیر 200 نفر ارائه نمی‌کنند و یا در صورت ارائه سقف تعهد اندکی برای آن در نظر می‌گیرند، بیمه آسماری طرح‌های بسیار مناسب با پوشش‌های بالا و متنوع را برای این گروه از شرکت‌ها دارد.

جدیدترین طرح‌های بیمه تکمیلی گروهی آسماری sos در سال 1400 که شامل طرح‌های برنزی، طلایی، پلاتینی، پلاتینی پلاس و VIP است طیف وسیعی از پوشش‌ها با سقف تعهدات بسیار عالی را در بر دارد؛ به طوری که در طرح VIP سقف پوشش دندانپزشکی  و ویزیت-دارو هر یک 4 میلیون تومان است که یکی از بالاترین سقف‌ها برای این دو پوشش است و کمتر بیمه‌ای این سقف‌ها را ارائه می‌کند. همچنین گروه‌های بالای 50 نفر قادر خواهند بود علاوه بر این 5 طرح، طرح‌های بیمه تکمیلی مد نظر خود را با پوشش‌ها و سقف‌های دلخواه جهت اعلام نرخ اعلام نمایند.

علاوه بر این، خدمات پرداخت خسارت مناسب، مراکز طرف قرارداد گسترده و با کیفیت، سرعت پرداخت خسارت و سهولت فرایندهای کاری نیز از جمله مزایای بیمه آسماری به شمار می‌آیند.

خدمات های درمان در زمینه بیمه تکمیلی گروهی چیست؟

پکیج بیمه تکمیلی گروهی های درمان، خدمات و تجربه متفاوتی در زمینه بیمه تکمیلی به گروه‌های 50 تا 200 نفره ارائه می‌کند که در این زمینه با شرکت بیمه آسماری و شرکت کمک‌رسان ایران SOS همکاری می‌کند و در واقع نمایندگی بیمه آسماری و SOS است. البته رسالت و حیطه کاری ما تنها محدود به فروش بیمه تکمیلی نیست. های درمان به عنوان اولین پلتفرم تخصصی بیمه‌های درمان تکمیلی، ارائه‌دهنده صفر تا صد این خدمات است و در انجام کلیه امور مربوط به بیمه تکمیلی همراه شرکت‌ها است: از جمله مشاوره در حوزه انتخاب طرح، مقایسه خدمات شرکت‌های بیمه، خرید بهترین بیمه تکمیلی، مشاوره در حوزه عقد قرارداد بیمه، آموزش امور بیمه تکمیلی و مشاوره به کلیه پرسنل و بیمه‌شدگان، جمع‌آوری مدارک خسارت بیمه‌شدگان، مدیریت پرونده‌های خسارت بیمه‌شدگان، پیگیری واریز خسارت‌ها در کوتاه‌ترین زمان.

های درمان این امکان را دارد که در اسرع وقت (نهایتا طی 2 روز کاری) قیمت طرح‌های خاصی که هر شرکت در نظر دارد، استعلام کرده و حق بیمه آن طرح را به ایشان اعلام نماید. همچنین کارشناسان ما با توجه به تجربه کاری که در حوزه بیمه تکمیلی گروهی داشته، آماده ارائه هر گونه مشاوره تلفنی و حضوری به شرکت‌ها جهت تعیین پوشش‌ها و سقف تعهد هر یک برای تهیه یک طرح بهینه، متناسب با شرایط و نیازهای پرسنل شرکت هستند.

علاوه بر این، ما دغدغه پرسنل شرکت و به خصوص مدیریت منابع انسانی و امور اداری شرکت شما را در زمینه بیمه تکمیلی کاهش می‌دهیم. آموزش‌های ارائه شده و همچنین پیگیری‌های کلیه امور مربوط به بیمه تکمیلی توسط کارشناسان ما، موجب این امر می‌شود.

های درمان به منظور ایجاد تجربه‌ای متفاوت از بیمه تکمیلی گروهی در کنار شماست.