بیمه تکمیلی آسیا

در این مقاله قصد داریم که به بررسی کامل ویژگی‌های یکی از بیمه‌های مطرح کشور به نام بیمه آسیا بپردازیم و نقاط ضعف و قوت بیمه تکمیلی آسیا را موشکافی کنیم.

موضوعاتی مانند بررسی پوشش‌های مختلف مانند دندانپزشکی و زایمان بیمه تکمیلی آسیا، سقف تعهدات و جدول طرح‌های این شرکت، مراکز درمانی طرف قرارداد آن، نحوه استعلام خسارت بیمه درمان، شرایط و محدودیت‌های موجود و در نهایت نحوه استعلام قیمت و خرید بیمه درمان آسیا را در ادامه شرح دادیم. پیشنهاد می‌کنیم حتما این مقاله را مطالعه کنید.

راهنمای مطالعه

پوشش‌های بیمه تکمیلی آسیا چیست؟

 • بستری و جراحی عمومی: تامین هزینه‌های بستری و جراحی در بیمارستان مانند: آنژيوگرافي قلب، انواع سنگ شکن، ديسک ستون فقرات، هزينه هاي شيمي درماني، راديوتراپي و گامانايف
 • جراحی‌های تخصصی: جبران هزینه‌های ناشی از اعمال جراحي قلب، مغز و اعصاب (به استثناء ديسک ستون فقرات)، پيوندها (فقط شامل ريه، کبد، کليه و مغز استخوان)
 • زایمان: پرداخت هزینه‌های مربوط به زایمان طبیعی و سزارین
 • آمبولانس: جبران هزینه انتقال بیمار توسط آمبولانس در داخل و یا خارج از شهر. این پوشش تنها در صورت بستری در بیمارستان به بیمه شده تعلق می‌گیرد و در غیر این صورت بیمه تکمیلی آسیا مانند سایر بیمه‌ها این هزینه را جبران نخواهد کرد.
 • رفع عیوب انکساری: اصلاح عیوب بینایی مانند نزدیک بینی، دوربینی و یا آستیگمات شامل لیزیک و لازک
 • پاراکلینیکی: شامل انواع اسکن، سونوگرافي، ام آر آي، آندوسکوپي، اکوکارديوگرافي، ماموگرافي، دانسيتومتري، تست ورزش، نوار عضله، عصب، مغز، قلب، مثانه، آنژيوگرافي چشم، شنوايي سنجي، بينايي سنجي، هولتر مانيتورنينگ قلب، انواع گرافي، فيزيوتراپي و هزینه‌های آزمایشگاهی.
 • جراحی‌های مجاز سرپایی: پرداخت هزینه‌های مربوط به گچ‌گیری، بخیه، کرایوتراپی، اکسيزيون ليپوم، تخليه کيست، ليزر درماني، بيوپسي و ختنه.

برخی از پوشش‌های دیگر مانند دندانپزشکی، ویزیت و دارو، اروتز، پروتز و … در شرایط خاص و در صورتی که تعداد بیمه شدگان یک شرکت زیاد باشد توسط بیمه آسیا قابل ارائه خواهد بود.

آیا بیمه تکمیلی آسیا دندانپزشکی را شامل می شود؟

پوشش‌های بیمه تکمیلی آسیا صرفا شامل مواردی که در بالا ذکر شد نیست. ارائه پوشش‌های دیگر از جمله دندانپزشکی، عینک، سمعک و ویزیت دارو فقط در موراد خاص و در صورت بررسی و تایید بیمه آسیا امکان پذیر است.

دندانپزشکی و ویزیت دارو از جمله موارد بسیار پرمصرف هستند و برای شرکت‌های بیمه ریسک بالایی دارند. به همین دلیل بیمه آسیا اغلب این دو پوشش را به شرکت‌هایی با تعداد نفرات بالاتر از 200 نفر ارائه می‌کند. در صورتی که تمایل دارید برای شرکتتان با هر تعدادی بیمه تکمیلی با کامل‌ترین پوشش‌ها را خریداری کنید، پیشنهاد می‌کنیم مقاله بیمه آسماری را حتما مطالعه نمایید.

جهت آشنایی با جزئیات پوشش دندانپزشکی بیمه آسیا و همینطور سایر شرکت‌های بیمه، مقاله بیمه تکمیلی دندانپزشکی را از دست ندهید.

مراکز طرف قرارداد بیمه آسیا

بیمه آسیا بیش از 2000 مرکز طرف قرارداد بیمارستانی، جراحی محدود، دندانپزشکی، پاراکلینیکی و…در کشور دارد که بیمه شدگان می‌توانند در این مراکز کارهای درمانی خود را از طریق دریافت معرفینامه انجام دهند. جهت مشاهده مراکز درمانی طرف قرارداد شرکت بیمه آسیا روی لینک کلیک نمایید.

دریافت معرفینامه بیمه تکمیلی آسیا

روال دریافت معرفینامه جهت استفاده از مراکز طرف قرارداد بیمه آسیا در تعداد زیادی از مراکز به صورت آنلاین است؛ یعنی بیمه شده با ارائه کد ملی خود به آن مرکز می‌تواند بدون پرداخت هزینه از خدمات استفاده نماید.

اما در برخی از مراکز به این صورت است که بیمه شده با مراجعه به شعب بیمه تکمیلی اسیا و یا واحدهای منتخب صدور، مدارک مورد نیاز را ارائه و معرفینامه را به صورت حضوری دریافت و سپس به مرکز درمانی طرف قرارداد مد نظر خود مراجعه می‌نماید.

باتوجه به شرایط کرونا، مراجعه حضوری به شعب پر رفت و آمد بیمه‌ها مطلوبیت ندارد و بیمه شدگان را به زحمت می‌اندازد. اما همه بیمه‌ها نیاز به مراجعه حضوری به شعب ندارند بلکه کلیه فرایندهای لازم جهت صدور معرفینامه را خودشان برای بیمه شدگان انجام می‌دهند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این شرکت‌ها و خرید بیمه تکمیلی شرکتی با شماره زیر تماس بگیرید.

در صورت دریافت مشاوره رایگان و خرید بیمه تکمیلی از «های درمان» کارشناسان ما به صورت منظم و هفتگی مدارک خسارت را از محل شرکت شما جمع‌آوری کرده و طی یک هفته پرداخت خواهد شد

استعلام خسارت بیمه درمان بیمه تکمیلی آسیا

نحوه دریافت خسارت در صورت عدم مراجعه به مراکز طرف قرارداد بیمه آسیا به چه صورت است؟ در مورد پرونده‌های بیمارستانی، بیمه شده ابتدا باید با مرکز درمانی شخصا تسویه حساب نماید و سپس اصل مدارک خود را به بیمه گر پایه جهت پرداخت سهم بیمه‌گر اول تحویل نماید. پس از پرداخت توسط بیمه‌گر اول می‌بایست کپی برابر با اصل مدارک را به همراه اصل گواهی مبلغ پرداختی بیمه پایه را به شرکت بیمه تکمیلی تحویل نماید. در موارد غیر بیمارستانی، کافی است مدارک دریافتی از مرکز درمانی شامل اصل فاکتور، دستور پزشک و کپی جواب برای بررسی و پرداخت به شرکت بیمه تحویل شود.

جهت استعلام خسارت درمان بیمه شدگان مانند شرکت بیمه تکمیلی دانا می‌توانند خسارت‌های خود را به صورت آنلاین و با کد ملی در پرتال و سایت بیمه آسیا مشاهده کنند.

درمان کارت بیمه آسیا

همانطور که در بخش‌های قبلی اشاره شد، جهت دریافت معرفینامه از برخی مراکز طرف قرارداد بیمه تکمیلی آسیا، مراجعه به شعب بیمه ضروری است. حال این سوال مطرح می‌شود که در صورت وقوع شرایط اورژانسی و یا نیاز به مراجعه به مراکز درمانی در ساعات غیرکاری و یا روزهای تعطیل چه باید کرد؟

در این مواقع در صورتی که شرکت، درمان کارت آسیا را در اختیار شما قرارداده باشد می‌توانید با استفاده از آن به مراکز مراجعه نمایید و سپس در اولین روز کاری بعد جهت دریافت معرفینامه به شعب بیمه آسیا مراجعه نمایید.

لازم به ذکر است که این کارت در اختیار همه بیمه شدگان بیمه تکمیلی آسیا نبوده و دریافت آن نیازمند سپرده کردن مبلغ مشخصی نزد این شرکت بیمه است.

استثنائات و موارد خارج از تعهد بیمه تکمیلی آسیا

 هزينه‌ موارد زیر خارج از تعهد بيمه‌های تکمیلی از جمله آسیا است:

 1. اعمال جراحي كه به منظور زيبايي انجام شود، مگراينكه ناشي از وقوع حادثه طي مدت بيمه باشد .
 2. عيوب مادرزادي مگر طبق تشخيص پزشك معالج و تائيد پزشك معتمد بيمه‌گر، رفع اين عيوب جنبه درمانی داشته باشد .
 3. سقط جنين مگر در موارد قانونی با تشخيص پزشك معالج .
 4. ترك اعتياد .
 5. خودكشی و اعمال مجرمانه بيمه شده .
 6. حوادث طبيعی مانند سيل، زلزله و آتشفشان .
 7. جنگ، شورش، اغتشاش، بلوا، اعتصاب، قيام، آشوب، كودتا و اقدامات احتياطی مقامات نظامی و انتظامی و عمليات خرابكارانه بنا به تائيد مقامات ذی صلاح .
 8. فعل و انفعالات هسته‌ای .
 9. هزينه اتاق خصوصي مگر در موارد ضروری به تشخيص پزشك معالج و تائيد پزشك معتمد بيمه گر .
 10. هزينه همراه بيماران بين 7 سال تا 70 سال مگر در موارد ضروری به تشخيص پزشك معالج وتائيد پزشك معتمد بيمه گر .
 11. جنون .
 12.  جراحی لثه .
 13.  لوازم بهداشتی و آرايشی كه جنبه دارويی ندارد؛ مگر به تشخيص پزشك معتمد بيمه‌گر.
 14. جراحی فك مگر آنكه به علت وجود تومور و يا وقوع حادثه تحت پوشش باشد.
 15. هزينه‌های مربوط به معلوليت ذهنی و ازكارافتادگی كلی.
 16. رفع عيوب انكساری چشم درمواردی كه به تشخيص پزشك معتمد بيمه گر درجه نزديك بينی، دوربينی، آستيگمات يا جمع قدرمطلق نقص بينایی هر چشم (درجه نزديك بينی يا دوربينی به اضافه نصف آستيگمات) كمتراز 3 ديوپتر باشد.
 17. كليه هزينه‌های پزشكی كه در مراحل تحقيقاتي بوده و تعرفه درمانی آن از سوی وزارت بهداشت اعلام نگرديده است .

شرایط بیمه آسیا در بیمه‌های تکمیلی چیست؟

این شرکت در زمینه بیمه تکمیلی صرفا خدمات گروهی ارائه می‌کند و بیمه درمان تکمیلی انفرادی ندارد. همچنین خدمات بیمه تکمیلی شرکتی را به گروه‌های بالای 50 نفر ارائه می‌کند. بنابراین شرکت‌ها و استارتاپ‌های زیر 50 نفر نمی‌توانند از بیمه آسیا استفاده نمایند. اما برخی از شرکت‌های بیمه حتی به گروه‌های کوچک کمتر از 50 نفر هم خدمات بیمه تکمیلی را عرضه می‌کنند.

البته بیمه آسیا برای شرکت‌های با تعداد بیمه شده بالای 50 نفر نیز محدودیت‌هایی دارد. این شرکت اغلب به گروه‌های با تعداد بیمه شده زیر 200 نفر پوشش‌های دندانپزشکی، ویزیت دارو، عینک، سمعک، نازایی و … را ارائه نمی‌کند.

برخی از شرایط و قوانین بیمه تکمیلی آسیا عبارتند از:

 • کلیه افراد اصلی و زیرمجموعه می‌بایست بیمه پایه داشته باشند. امکان بیمه کردن مشاوران سازمان و افرادی که صرفا قراردادی با شرکت کار می‌کنند به جز در موارد خاص ممکن نیست.
 • حداقل 70% از لیست تامین اجتماعی باید متقاضی بیمه تکمیلی باشند.
 • بیمه درمان تکمیلی آسیا در کنار بیمه عمر و حادثه به صورت اجباری ارائه می‌شود. علاوه بر این ترجیح به تجمیع پرتفو است و از مشتری خواسته می‌شود که کلیه بیمه‌نامه‌های خود از جمله بیمه آتش سوزی، مسئولیت و … را نیز به بیمه آسیا منتقل نماید.
 • حداقل تعداد نفرات 50 نفر است و به گروه های زیر 50 نفر بیمه تکمیلی آسیا ارائه نمی شود.
 • اغلب به گروه های زیر 200 نفر ویزیت-دارو و دندان پزشکی ارائه نمی‌شود.
 • مدارک لازم برای تنظیم قرارداد و صدور کپی قرارداد درمان سال قبل در صورت وجود، لیست بیمه تکمیلی سال قبل با تایید و مهر شعبه ناظر مربوط سال قبل (نه نمایندگی)، آخرین لیست تامین اجتماعی، لیست اکسل اسامی طبق فرمت آسیا می‌باشد.
 • حق بیمه افراد بالای 60 سال 50 درصد و بالای 70 سال 100 درصد افزایش می‌یابد.
 • دوره انتظار تنها در صورت عدم وقفه بین دو قرارداد بیمه تکمیلی شرکت حذف می‌شود.

ثبت نام، استعلام و خرید بیمه تکمیلی آسیا از های درمان

این شرکت بیمه طرح‌های آماده‌ای جهت ارائه به مشتریان ندارد. هر شرکت می بایست متناسب با سایز خود جدول تعهدات و پوشش‌های مد نظر خود را انتخاب نماید. شرکت‌ها برای خرید این بیمه می‌بایست با شعب یا نمایندگان بیمه آسیا مرتبط گردند. فرایند استعلام، عقد قرارداد و صدور بیمه‌ نامه‌ توسط شعبه و یا نمایندگی مربوطه صورت خواهد گرفت.

های درمان با داشتن نمایندگی از شرکت‌های مطرح بیمه، خدمات کامل و متفاوتی در زمینه بیمه‌ تکمیلی به مشتریان خود ارائه می‌کند. برخی از خدمات ما در ادامه قابل مشاهده است. جهت مشاوره رایگان و خرید بیمه تکمیلی شرکتی مناسب با کارشناسان های درمان تماس بگیرید.

برخی از خدمات های درمان:

 • استعلام قیمت بیمه تکمیلی از معتبرترین شرکت‌های بیمه در سریعترین زمان
 • مشاوره در زمینه عقد قرارداد بیمه تکمیلی و انتخاب جدول تعهدات مناسب
 • پشتیبانی کامل پس از خرید و پاسخگویی به سوالات بیمه شدگان به صورت تلفنی و آنلاین
 • جمع آوری خسارت ها از محل شرکت‌ها
 • پرداخت خسارت‌ها در کمتر از 1 هفته
 • ارائه گزارشات منظم پرداختی 
4.3 4 رای ها
امتیاز دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
45 پرسش و پاسخ
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
سجاد
سجاد
1 سال قبل

سلام وقت بخیر ببخشید من از طرف شرکت بیمه تکمیلی شدم فقط متاسفانه به دلیل مریضی یکی از همکارام.ن برگه ای به من داده نشده حالا از کجا میتونم مطمعن بشم که بیمه من واریز شده یا خیر ؟

ژیلا الوندی
ژیلا الوندی
1 سال قبل

مبلغ دریافتی بیمه آسیا ۹۰ درصد پوشش چقدر میباشد ؟

اریا
اریا
9 ماه قبل

آیا بیمه اسیا دندان مصنوعی متحرک هم تحت پوشش بیمه ای گذاشته؟

zahra
zahra
7 ماه قبل

سلام وقت بخیر
میشه دوتا قرارداد از بیمه تکمیلی آسیا داشت و برای جراحی از هر دو استفاده کرد؟

عبدالناصر حسنی
عبدالناصر حسنی
6 ماه قبل

با سلام از بیمه شدگان بیمه تکمیلی بیمه آسیا در شیراز هستم ( از طرف نظام پزشکی شیراز) ‌بیمه پایه تامین اجتماعی است، بیشترین هزینه بیمه تکمیلی را پرداخت نموده ام، در بیمارستان اردیبهشت توسط دکتر محمد علی استوان آنژیوگرافی شدم و سه رگ قلبم گرفتگی داشته و بیمارستان هزینه کامل سه عدد استنت را به عنوان دارو حدود ۳۱ میلیون تومان از من دریافت نموده است. و کد دارو رو هم در صورتحساب قد نموده است، هفته قبل برای دریافت سهم بیمه تکمیلی به دفتر مرکزی بیمه آسیا در شیراز مراجعه نمودم اما خانم غلامی مسول دریافت اسناد پس از اخذ اصل مدارک و ارجاع به پزشک معتمد آن بیمه بجای پرداخت سهم بیمه آسیا بنده رو به سازمان تامین اجتماعی ارجاع داده است ‌و ادعا می‌کند ابتدا به آن سازمان مراجعه کنید ‌و پس از دریافت از سازمان به ما مراجعه کنید. اگر من نخواهم به سازمان تامین اجتماعی مراجعه کنم تکلیف دریافت سهم بیمه تکمیلی بنده از شرکت بیمه آسیا چیست؟ لطفا‌ پاسخ دهید و به کارکنان آن شرکت گفته شود حق بیمه تکمیلی رو به مشتریان خود که به شما اعتماد کرده اند پرداخت کنند، در غیر اینصورت از طریق مقامات قضایی پیگیر حق خود بعلاوه هزینه های اقامه دعوا و تاخیر در پرداخت حق بیمه ‌و هزینه های معنوی ناشی از ایجاد استرس رو از آن شرکت اخذ نمپدت و در تمامی شبکه های اجتماعی موضوع رو اعلام خواهم نمود و با ادله از نظام پزشکی درخواست لغو قرارداد را خواهم نمود.

سعید
سعید
6 ماه قبل

با سلام بیمار بنده در بیمارستانی عمل مغز انجام داد اما پس از مدتی دچار عوارض بعد از عمل شد
الان ک ب بیمارستان خصوصی عرفان تهران مداجعه کردیم اظهار داشتند به علت اینکه شما لوارض بعد از عمل دارید امکان پرداخت انلاین وجود ندارد و بایستی ازاد حساب کنید و بعد ب بیمه مراجعه نمایید
ببخشید الان منکه هزینه اولیه را ندارم چکار باید بکنم ایا ی نامه از بیمارستان بیاورم و نمایندگی اسیا تایید کنند بیمارستان پرداخت انلاین را قبول میکنند واقعن قانون های پر دردسر

سعید
سعید
6 ماه قبل

با سلام بیمار بنده در بیمارستانی عمل مغز انجام داد اما پس از مدتی دچار عوارض بعد از عمل شد

الان ک ب بیمارستان خصوصی عرفان تهران مداجعه کردیم اظهار داشتند به علت اینکه شما لوارض بعد از عمل دارید امکان پرداخت انلاین وجود ندارد و بایستی ازاد حساب کنید و بعد ب بیمه مراجعه نمایید

ببخشید الان منکه هزینه اولیه را ندارم چکار باید بکنم ایا ی نامه از بیمارستان بیاورم و نمایندگی اسیا تایید کنند بیمارستان پرداخت انلاین را قبول میکنند
این ضعف بیمه هست یا بیمارستان

سکینه هوشیار
سکینه هوشیار
6 ماه قبل

سلام هزینه دارو تا چه سقفی می دهند

سارا آسایش
سارا آسایش
6 ماه قبل

سلام آیا بیمه تکمیلی آسیا iui و ivf روش های کمک باروری و نازایی را پوشش میده

اسی
اسی
6 ماه قبل

سلام. چرا لیست داروخانه های طرف قرارداد بیمه آسیا در هیچ کجا نیست؟

اسی
اسی
6 ماه قبل

مبایستی لیست تمام مراکز درمانی و پزشکان طرف قرارداد بیمه آسیا و تکمیلی آسیا در سراسر کشور به تفکیک شهرستانها وجود داشته باشد. مثل بیمه ایران که در هیچ کجا سرچ می کنید وجود ندارد.

علی
علی
6 ماه قبل

سلام بیمه آسیا هزینه بستری نوزاد تازه متولد شده رو پوشش میده؟

زهرا
زهرا
6 ماه قبل

سلام میخواستم بدونم که سقف قرارداد بیمه آسیا با حوزه علمیه کلا چقدره و برای هزینه سزارین چقد شامل میشه ؟

سمیرا
سمیرا
5 ماه قبل

بیمه تکمیلی انفرادی هم دارید؟؟؟؟

مونا صادقی
ادمین
2 ماه قبل
پاسخ به  سمیرا

سلام وقت بخیر. بیمه آسیا بیمه درمان انفرادی ندارد.

علی
علی
3 ماه قبل

سلام چرا بیمه تکمیلی اسیا هزینه ها و فاکتورهایی ک بهش میدیم درسایت ثبت نمیکنه تا ببینیم. کدامش ثبت شده چقد تایید شده. چقدر قابل پرداخته…
مثل بیمه تکمیلی البریز ریز هزینه هار و ثبت میکرد و قابل مشاهده بود

مونا صادقی
ادمین
3 ماه قبل
پاسخ به  علی

سلام وقتتون بخیر. در سایت بیمه آسیا هزینه های بیمه تکمیلی ثبت میشود که با وارد شدن به پرتال خودتون میتوانید مشاهده بفرمایید.

غفار حیدرپور
غفار حیدرپور
3 ماه قبل

سلام من میخوام ببینم پول مدارکی پزشکی که به شعبه دادم واریز شده یا نه

مونا صادقی
ادمین
2 ماه قبل

سلام وقت بخیر. از شعبه ای که تحویل دادید پیگیری بفرمایید

حسینی
حسینی
2 ماه قبل

سلام خسته نباشید.ما از طرف اداره بیمه تکمیلی هستیم،قبلا از طریق سایت همه جزئیات هزینه هایی رو که میدادیم بیمه و بیمه هم پرداخت میکرد رو میتونستیم ببینیم ولی چند ماهی هست که اون سایت کلا قطع شده،میخواستم اگه سایت جایگزین داره رو بدید.خیلی ممنون.

مونا صادقی
ادمین
2 ماه قبل
پاسخ به  حسینی

سلام وقتتون بخیر. بله درست میفرمایید، تا جایی که اطلاع داریم دسترسی قبلی قطع شده است و فعلا جایگزینی برای آن ارائه نشده است. تنها دسترسی مربوط به نسخ الکترونیک روی سایت بیمه آسیا وجود دارد.

احد عادل
احد عادل
2 ماه قبل

سلام. بیمه آسیا به عنوان بیمه گر تکمیلی چندسال یکبار هزینه عینک را می پردازد؟

مونا صادقی
ادمین
1 ماه قبل
پاسخ به  احد عادل

سلام وقت بخیر. معمولا بیمه های تکمیلی پوشش عینک را یک سال در میان ارائه میکنند. البته در برخی قراردادها ممکن است این مورد لحاظ نشود.

سعيد
سعيد
2 ماه قبل

با سلام من استخدام دانشگاه شدم و الان که میخوام از طریق دانشگاه بیمه تکمیلی آسیا بشم میخوام پدرم هم بیمه تکمیلی کنم منتهی پدرم بیمه پایه نداره، بدون بیمه پایه می تونه بیمه تکمیلی بشه؟؟

مونا صادقی
ادمین
1 ماه قبل
پاسخ به  سعيد

سلام وقتتون بخیر. به صورت کلی امکان پذیر نیست ولی ممکنه در قرارداد دانشگاه شما با بیمه آسیا این مورد لحاظ شده باشد. این مورد را با نمایندگی یا شعبه بیمه آسیا که با دانشگاه قرارداد دارد مطرح بفرمایید.

سجاد
سجاد
1 ماه قبل

سلام وقت بخیر
هزینه های ویزیت متخصص تغذیه و پوست مو زیبایی و داروهای تقویتی رشد مو شامل بیمه میشود؟

مونا صادقی
ادمین
1 ماه قبل
پاسخ به  سجاد

سلام وقتتون بخیر.
خیر این موارد که فرمودید جزو تعهدات بیمه تکمیلی نیست

اسکندرپور
اسکندرپور
1 ماه قبل

سلام وقت بخیر ببخشید بیمه درمان آسیا هزینه عمل لیپیوم ( غدد چربی ) را پوشش می دهد ؟

مونا صادقی
ادمین
27 روز قبل
پاسخ به  اسکندرپور

سلام وقت بخیر. در صورتی که جنبه زیبایی داشته باشد خیر. برای تشخیص درمانی بودن مدارکی لازم هست که بهتر است از نماینده یا شعبه ای که قرارداد دارید سوال بفرمایید.

بهرام
بهرام
30 روز قبل
 • سلام وقت بخیر انحراف بینی شامل بیمه تکمیلی میشه؟
مونا صادقی
ادمین
27 روز قبل
پاسخ به  بهرام

سلام وقت بخیر،
بله در صورتی که عمل زیبایی نباشد و جنبه درمانی داشته باشد تحت پوشش است.

سعید شوبیری
سعید شوبیری
19 روز قبل

سلام خسته نباشیدمن بیمه تکمیلی آسیا هستم از سمت همسرم ولی بیمه پایه تامین اجتماعی من قطع شده آیا خدمات به من ارائه میشه

مونا صادقی
ادمین
18 روز قبل
پاسخ به  سعید شوبیری

سلام وقت بخیر. در اکثر قراردادهای بیمه تکمیلی آسیا با قطع شدن بیمه پایه بیمه تکمیلی نیز قابل استفاده نیست. برای آگاهی از جزئیات قراردادتون باید از شعبه یا نمایندگی که با بیمه آسیا قرارداد دارید این موضوع رو مطرح کنید.

45
0
سوالات خود را جهت پاسخگویی مطرح نمایید.x