مراکز طرف قرارداد بیمه آسماری و SOS

مشاوره رایگان خرید بیمه تکمیلی

جهت مشاوره، استعلام قیمت و خرید بیمه تکمیلی بیمه آسماری فرم بالا را تکمیل نموده و یا با شماره‌ زیر تماس حاصل فرمایید

021-22514788

مراکز طرف قرارداد SOS

با توجه به این که در حال حاضر های درمان نمایندگی بیمه آسماری و بیمه SOS با کد 1401 است، کلیه شرکت‌ها و بیمه‌شدگانی که از طریق های درمان اقدام به خرید بیمه تکمیلی نموده‌اند می‌توانند از مراکز طرف قرارداد بیمه SOS بدون پرداخت هزینه درمانی (فقط میزان فرانشیز و موارد خارج از تعهد بیمه) استفاده نمایند.

بیمه SOS با بیش از 3000 مرکز درمانی تراز اول در سراسر کشور قرارداد داشته و بزرگترین شبکه درمانی در خاورمیانه را داراست. مراکز طرف قرارداد بیمه آسماری در واقع همان مراکز طرف قراداد SOS هستند چرا که بیمه آسماری از خدمات SOS استفاده می کند.

شاخص ترین مراکز طرف قرارداد بیمه تکمیلی آسماری

در این قسمت بهترین مراکز درمانی که بیمه آسماری طرف قرارداد آن ها است را به تفکیک نوع مراکز طرف قرارداد معرفی می کنیم. 

بیمارستان های طرف قرارداد بیمه آسماری

بیمارستان های مطرح در سراسر کشور طرف قرارداد بیمه آسماری و SOS هستند. در ادامه لیست بیمارستان های معروف طرف قرارداد بیمه آسماری در تهران مشاهده می شود: بیمارستان بهمن ، بیمارستان لاله ، بیمارستان عرفان ، بیمارستان تریتا ، بیمارستان آتیه، بیمارستان نیکان ، بیمارستان فرمانیه ، هتل بیمارستان گاندی ، محب کوثر و … در تهران با بیمه SOS طرف قرارداد هستند.

مراکز دندانپزشکی طرف قرارداد بیمه آسماری

برخی از مراکز دندانپزشکی طرف قرارداد بیمه آسماری در تهران عبارتند از: کلینیک دندانپزشکی روما ، درمانگاه دندانپزشکی بهبود ، کلینیک دندانپزشکی دردیس ، کلینیک تخصصی دندانپزشکی مهران ، کلینیک دندانپزشکی رامیار ، کلینیک تخصصی دندانپزشکی سلامت نیایش ، درمانگاه شبانه روزی دندانپزشکی پردیس ، کلینیک دندانپزشکی سامیا ، درمانگاه ایران طب ،کلینیک دندانپزشکی یوسف آباد و …

آزمایشگاه های طرف قرارداد بیمه آسماری

آزمایشگاه های بسیاری در سراسر کشور طرف قرارداد آسماری هستند. در ادامه بهترین آزمایشگاه های طرف قرارداد SOS و آسماری در تهران قابل مشاهده است: آزمایشگاه نیلو ، آزمایشگاه قلهک ، آزمایشگاه فارابی ، آزمایشگاه لامارک ، آزمایشگاه پاتوبیولوژی فردا ، آزمایشگاه سعید ، آزمایشگاه نسیم قیطریه ، آزمایشگاه آرامش ، آزمایشگاه پیوند و …

لیست مراکز طرف قرارداد بیمه آسماری

مراکز درمانی مختلفی همچون کلینیک‌های دندانپزشکی، بیمارستان‌ها، آزمایشگاه‌ها، مراکز تصویربرداری، مراکز جراحی محدود، سونوگرافی‌ها، فیزیوتراپی‌ها و … در این لیست در سراسر کشور وجود دارد و بیمه‌شدگان های درمان می‌توانند به راحتی و تنها با ارائه کد ملی از آن‌ها استفاده نمایند. جهت مشاهده لیست کامل مراکز طرف قرارداد بیمه آسماری و SOS می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید. اما دست نگه دارید! به شما پیشنهاد می کنیم حتما قبل از ورود به لینک زیر ادامه این مطلب را مطالعه بفرمایید تا بهتر و راحت تر بتوانید از مراکز درمانی طرف قرارداد آسماری استفاده کنید.

مراکز طرف قرارداد sos کدامند؟

مراکز درمانی طرف قرارداد کمک رسان ایران یا بیمه sos ازطریق وبسایت این شرکت در لینک فوق قابل مشاهده است. جهت سهولت استفاده بیمه شدگان عزیز، لیست مراکز طرف قرارداد sos در تهران، تبریز، اصفهان، کرج، شیراز و چندین شهر دیگر به تفکیک از طریق لینک‌های زیر قابل دانلود است. کلیه بیمه شدگانی که از طریق شرکت‌های بیمه مختلف مانند آسماری، پاسارگاد، سامان، بیمه معلم و … با sos همکاری دارند می‌توانند از این لیست‌ها استفاده نمایند.
 
کلیه بیمه شدگان تحت پوشش بیمه sos می‌توانند فایل‌های زیر که مراکز طرف قرارداد بیمه sos در استان تهران و برخی دیگر از استان های کشور را شامل می‌گردد، دانلود و استفاده نمایند.
 

مراکز طرف قرارداد بیمه معلم مخابرات

از آن جا که بیمه معلم در قرارداد شرکت مخابرات که در آن کلیه پرسنل مخابرات و افراد زیر مجموعه ایشان، با sos (شرکت کمک رسان ایران) قرارداد همکاری دارد، بنابراین تمامی بیمه شدگان مخابرات می‌توانند از مراکز طرف قرارداد sos استفاده نمایند.

با توجه به گستردگی جغرافیایی دفاتر و پرسنل مخابرات در کل کشور، ایشان قادر خواهند بود از مراکز درمانی طرف قرارداد مختلف sos از جمله دندانپزشکی‌ها، بیمارستان‌ها، آزمایشگاه‌ها و … استفاده نمایند. فایل مراکز طرف قرارداد مربوط به بیمه معلم در شرکت مخابرات از لینک‌های فوق قابل دانلود است. 

آموزش استفاده از لیست مراکز طرف قرارداد sos

با ورود به لینک بالا با صفحه زیرمواجه می شوید که هر کدام از بخش های آن را برایتان توضیح خواهیم داد.

کادر شماره ۱، مربوط به فیلتر مراکز درمانی مرتبط با کرونا است. یعنی اگر به دنبال مراکز درمانی طرف قرارداد با بیمه SOS هستید که خدمات کرونایی هم ارائه کند، باید تیک مربوطه را بزنید.

کادر ۲، مربوط به فیلتر نام و موقعیت جغرافیایی مرکز درمانی طرف قرارداد شماست. یعنی اگر اسم آن مرکز درمانی را می دانید و می خواهید ببینید طرف قرارداد بیمه آسماری و SOS  است یا نه، می توانید اسم آن مرکز را بنویسید. اگر نمی دانید، صرفاً استانی که در آن قرار دارید و شهر مورد نظرتان را انتخاب کنید.

بعد از آن در کادر ۳، مشخص کنید که دنبال چه نوع مرکز درمانی هستید؟ بیمارستان خصوصی؟ آزمایشگاه؟ دندان پزشکی؟ چشم پزشکی؟ این مورد در زودتر پیدا شدن مرکز مورد نظرتان، مؤثر خواهد بود.

کادر شمار ۴، برای این است که بدانید مرکز درمانی مورد نظرتان، امکان صدور معرفینامه آنلاین داشته باشد یا نه. که خب مزیت های زیادی به دنبال این امکان وجود دارد. در واقع امکان امکان استعلام بیمه تکمیلی آسماری با کد ملی به صورت آنلاین در این مراکز وجود دارد. بعد از آن می رسیم به وقتی که شما روی جستجو کلیک کرده اید و فهرستی از مراکز درمانی طرف قرارداد بیمه SOS برایتان نمایان شده است.

کادر ۵ نشان دهنده این است که مرکز مورد نظر امکان صدور معرفینامه به صورت آنلاین را دارد یا نه و درنهایت،

کادر شماره ۶، برای وقتی است که شما می خواهید آدرس دقیق آن مرکز یا شماره تلفنش را ببینید که کافی است روی اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

جهت آشنایی با نحوه دریافت معرفینامه و چگونگی تعامل و استفاده از مراکز طرف قرارداد فایل های آموزشی موجود در سایت های درمان را  مطالعه فرمایید.

مراکز طرف قرارداد بیمه آسماری SOS