با بیمه تکمیلی شرکت‌های دانش بنیان، یک قدم نزدیک تر به رضایت شغلی پرسنل

بیمه تکمیلی سازمانی
راه حلی برای کاهش دغدغه سازمان‌های پیشرو

مشاوره رایگان خرید بیمه تکمیلی شرکت‌های دانش بنیان

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
بیمه تکمیلی سازمانی
HiDarman

چرا بیمه تکمیلی سازمانی دانش بنیان؟

های درمان با همکاری برخی از شرکت‌های بیمه معتبر، طرح‌هایی ویژه شرکت‌های سازمان‌های دانش بنیان ارائه کرده است.

 

فایل زیر طرح‌های شرکت‌های دانش بنیان بیمه آسماری SOS را نشان می‌دهد. 

 

جهت مشاهده طرح‌های سایر بیمه‌ها مقاله بیمه تکمیلی شرکت‌های دانش بنیان را مطالعه کنید و یا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

با ما تماس بگیرید

مزایای بیمه تکمیلی سازمانی دانش بنیان توسط های درمان؟

های ‌درمان اولین پلتفرم تخصصی ارائه دهنده خدمات بیمه تکمیلی، فراتر از یک نماینده و شبکه فروش معمولی بیمه، راهکاری مطمئن جهت انجام صفر تا صد امور بیمه تکمیلی سازمان شماست.

 

های ‌درمان خدمات خود را بدون هیچ هزینه‌ای از جانب سازمان شما انجام می‌دهد. هزینه این خدمات از کارمزد فروش بیمه تکمیلی از شرکت بیمه دریافت می‌گردد. البته با توجه به قوانین بیمه مرکزی شرکت‌های بیمه مجاز به ارائه قیمت پایین‌تر به مشتریان خود به صورت مستقیم نیستند. کارشناسان های ‌درمان  بهترین قیمت پیشنهادی را از شرکت بیمه اخذ و به سازمان شما اعلام خواهند کرد.

های درمان مشاوره تخصصی بیمه تکمیلی

استقرار کارشناس پشتیبانی در محل سازمان

استقرار کارشناس پشتیبانی های درمان در محل سازمان شما جهت آموزش و پاسخگویی به بیمه‌شدگان و بررسی و رسیدگی مدارک خسارت ایشان

پرداخت سریع خسارت های بیمه تکمیلی در های درمان

پرداخت غالب خسارت‌ها در کمتر از 7 روز کاری

واریز هزینه پرونده‌های غیر بیمارستانی (حدود 95% مدارک) بیمه‌شدگان در کمتر از 7 روز کاری و واریز هزینه پرونده‌های بیمارستانی در 20 روز کاری

پشتیبانی کامل از بیمه شدگان در های درمان بعد از خرید بیمه تکمیلی

کارشناس اختصاصی جهت پیگیری امور بیمه‌ای

پیگیری امور بیمه تکمیلی سازمان شما توسط یک کارشناس اختصاصی در های درمان

خوشحالی پرسنل با خرید بیمه تکمیلی های درمان

ارائه گزارشات منظم از وضعیت پرونده‌های خسارت

ارسال فایل و گزارش پرونده‌های خسارت بیمه‌شدگان به مدیریت منابع انسانی سازمان و ارائه تحلیل‌های فصلی

مشتریان راضی ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

اویلین جیمنز

5/5
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

دبرا پیترز

5/5

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

مارک مارتینز

5/5

برخی از مشتریان های‌درمان

جهت دریافت شرایط سایر بیمه‌های برای شرکت‌های دانش بنیان و

همچنین دریافت مشاوره و خرید بیمه درمان تکمیلی 

با ما تماس بگیرید

 

های درمان، سطحی متفاوت از خدمات بیمه تکمیلی سازمانی

موضوع بیمه تکمیلی همواره یکی از دغدغه‌های مهم سازمان‌ها بوده است. شاید هر ساله حدود یک ماه از زمان مدیریت منابع انسانی و یا سایر مدیریت‌های ذیربط سازمان صرف یافتن شرکت بیمه‌ای با خدمات خوب و قیمت مناسب، شود. با توجه به تغییرات مدیریتی و همچنین تغییر سیاست‌های شرکت‌های بیمه، آیین‌نامه‌ها و همینطور پیچیدگی قراردادهای بیمه تکمیلی، انتخاب بهترین شرکت بیمه در زمینه خدمات بیمه تکمیلی امر دشواری است.

 

علاوه بر آن انتخاب و همکاری با شبکه فروشی توانمند، حرفه ای و پیگیر که قادر به پشتیبانی از بیمه شدگان و حمایت از حقوق سازمان باشد نیز به راحتی امکان پذیر نیست. با توجه به استفاده مکرر پرسنل و خانواده ایشان از بیمه تکمیلی سازمانی ارائه خدمات مناسب باعث افزایش رضایت کارکنان از بیمه تکمیلی می‌شود. مشکلاتی مانند عدم واریز به موقع و سریع خسارت‌ها به بیمه‌شدگان توسط شرکت بیمه ناشی از عدم پیگیری‌های لازم نماینده و شبکه فروش و یا کیفیت پایین تعهدات شرکت بیمه طرف قرارداد، موجب نارضایتی و ناراحتی پرسنل خواهد شد. این موضوع علاوه بر ایجاد دغدغه در ذهن افراد، می‌تواند موجب اختلال در روند کاری طبیعی ایشان در شرکت نیز شود. در کم‌ترین حالت این امر نیازمند صرف زمان توسط پرسنل بابت پیگیری پرونده‌های خسارت خود بوده تا بتوانند مشکلات به وجود آمده را حل و فصل نمایند.

 

جدای از آن با توجه به این که در اغلب سازمان‌ها، مدیریت منابع انسانی وظیفه امور مربوط به بیمه تکمیلی سازمان را بر عهده دارد، موجی از نارضایتی و همینطور عملیات پیگیری به این مدیریت سرازیر می‌گردد که در بسیاری از مواقع نیازمند صرف وقت زیادی بابت پیگیری و حل مسئله است. حال چنان‌چه شبکه فروش توانمند و پیگیری که بیمه تکمیلی سازمانی از طریق آن تهیه شده، وجود داشته باشد می‌بایست فرآیند کاری بیمه تکمیلی سازمان را به نحوی مدیریت و برنامه‌ریزی نماید که اولین کم‌ترین میزان مشکل و خطا در طول مدت قرارداد برای بیمه‌شدگان سازمان ایجاد شود و ثانیا در صورت بروز مشکلاتی پیش‌بینی نشده با توجه به ظرفیت موجود تیم خود، شرکت بیمه و روابط فی‌مابین به سرعت بهترین راهکار جهت حل این مشکلات را به تیم منابع انسانی سازمان ارائه و با همکاری ایشان اجرا نماید. های ‌درمان نه تنها به عنوان یک شبکه فروش بلکه به عنوان ارائه‌کننده خدمات پس از فروش بیمه‌های تکمیلی، به صورت تخصصی در حوزه بیمه‌های درمان تکمیلی، در کنار سازمان‌ها جهت ایجاد تجربه‌ای بهتر از بیمه تکمیلی سازمانی است.

 

های ‌درمان راهکاری مطمئن جهت انجام صفر تا صد امور بیمه تکمیلی سازمان شماست. بنابراین سازمان‌ها می‌توانند با انتخاب یک شبکه فروش مناسب علاوه بر دریافت بیمه تکمیلی با قیمت مناسی از خدمات ارزنده دیگری که بعضا ارائه می‌شود، بهره‌مند گردند.

به بالای صفحه بردن