با بیمه استارتاپی های درمان، تعداد پرسنل دغدغه نیست.

بیمه درمان استارتاپ‌ها؛
راهکاری کامل ویژه شرکت‌های جوان

مشاوره رایگان خرید بیمه درمان استارتاپی

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
بیمه تکمیلی استارتاپی
HiDarman

چرا بیمه درمان استارتاپی؟

بیمه درمان استارتاپ‌ها راهکار های درمان برای بیمه تکمیلی شرکت‌های استارتاپی است. برخی از شرکت‌های بیمه برای استارتاپ‌ها که اغلب تعداد پرسنل‌ آن‌ها اندک و جوان هستند، طرح‌های بیمه تکمیلی دارند.

های درمان با داشتن نمایندگی از شرکت‌های بیمه معتبر، به مشاوره، فروش و خدمات پس از فروش بیمه‌های تکمیلی به استارتاپها می‌پردازد. یکی از این شرکت‌ها، بیمه آسماری SOS است که فایل طرح‌های آن را در ادامه می‌توانید دانلود کنید.

برای مشاوره و دریافت طرح‌های سایر بیمه‌ها با کارشناسان ما تماس بگیرید یا فرم بالای صفحه را تکمیل نمایید.

با ما تماس بگیرید

مزایای بیمه درمانی استارتاپ‌ها با های درمان

طرح‌ درمان تکمیلی استارتاپ‌ها شامل پوشش‌های مختلف مانند بستری، دندانپزشکی، عینک و … است.

 

های درمان به عنوان نماینده رسمی شرکت‌های بیمه از جمله آسماری SOS، بیمه دی، ملت، سامان، پاسارگاد، البرز، آسیا، ایران، دانا، کوثر و … آماده ارائه مشاوره تخصصی و فروش بیمه درمان استارتاپ‌ها به مشتریان عزیز است.

 

همچنین خدمات جانبی مربوط به پس از خرید این بیمه درمان تکمیلی نیز بدون پرداخت هیچ هزینه‌ اضافی از جانب های درمان به بیمه شدگان ارائه می‌گردد.

های درمان مشاوره تخصصی بیمه تکمیلی

جمع‌آوری مدارک خسارت از محل شرکت

مدارک خسارت بیمه‌شدگان توسط همکاران های درمان از محل شرکت جمع‌آوری و بررسی می‌گردد.

پشتیبانی کامل از بیمه شدگان در های درمان بعد از خرید بیمه تکمیلی

پرداخت غالب خسارت‌ها در کمتر از 10 روز کاری

واریز هزینه پرونده‌های غیر بیمارستانی (حدود 80% مدارک) بیمه‌شدگان در کمتر از 7 روز کاری، واریز هزینه‌ پرونده‌های دندانپزشکی و دارو در 10 روز کاری و واریز هزینه پرونده‌های بیمارستانی در 20 روز کاری

پرداخت سریع خسارت های بیمه تکمیلی در های درمان

پشتیبانی بیمه‌شدگان

پیگیری امور بیمه تکمیلی، ارسال فایل‌های آموزشی و پاسخگویی آنلاین بیمه‌شدگان شرکت توسط کارشناسان های درمان

مشتریان بیمه استارتاپی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

اویلین جیمنز

5/5
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

دبرا پیترز

5/5

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

مارک مارتینز

5/5

برخی از مشتریان های‌درمان

جهت دریافت فایل جدول تعهدات همه شرکت‌ها بیمه و

همچنین دریافت مشاوره و خرید بیمه درمان تکمیلی استارتاپی

با ما تماس بگیرید

 

بیمه تکمیلی درمان استارتاپ‌ها

به ندرت می‌توان شرکت بیمه‌ای را پیدا کرد که به استارتاپ‌ها بیمه درمان ارائه کند. برخی از شرکت‌های بیمه از جمله بیمه سامان طرح‌های بیمه انفرادی دارند که شرکت‌های کمتر از 200 نفر تنها مجاز به انتخاب همین طرح‌های انفرادی هستند. بیمه‌های درمان انفرادی محدودیت‌های زیادی دارند. از جمله مهم‌ترین این محدودیت‌ها، عدم پرداخت خسارت درمان بیماری‌های مربوط به قبل از تهیه بیمه است. به طور مثال اگر قلب شخصی دچار گرفتگی عروق باشد و حتی آن شخص نیز از این موضوع اطلاعی نداشته باشد و بیمه درمان انفرادی تهیه کند و در طول مدت بیمه‌نامه دچار سکته قلبی شده و در بیمارستان بستری شود، بیمه‌گر هزینه بستری ایشان را پرداخت نمی‌کند؛ چرا که طبق شرایط بیمه‌نامه علت این سکته مربوط به گرفتگی عروق بوده که آن هم به تشخیص پزشک قبل از تهیه بیمه‌نامه اتفاق افتاده بوده است.

 

با توجه به ریسکی که شرکت بیمه‌ در رابطه با بیمه درمان انفرادی دارد، اغلب پوشش‌های کاربردی مانند ویزیت و دارو، آزمایش و دندانپزشکی را در این بیمه درمان پوشش نمی‌دهد و یا در صورت پوشش، سقف تعهد اندکی برای آن‌ها در نظر می‌گیرد. در کنار این موضوع، حق‌بیمه این طرح‌های بیمه درمانی در مقایسه با طرح‌های بیمه درمانی شرکت‌های کمتر از 50 نفر که به صورت شرکتی توسط برخی از بیمه‌ها ارائه می‌شوند رقم بالاتری دارند.

 

به طور خلاصه طرح‌های بیمه درمان انفرادی که تنها توسط معدودی از شرکت‎‌های بیمه عرضه می‌شوند، در مقایسه با طرح‌های بیمه درمان استارتاپ‌ها و شرکت‌های کمتر از 50 نفر، تنوع پوشش‌های کمتر، سقف تعهدات پایین‌تر، خدمات کمتر، سختگیری و قیمت بالاتری دارند.

 

در واقع طرح‌های متنوع درمان تکمیلی استارتاپ‌ها که از طریق همکاری های درمان با برخی از شرکت‌های بیمه ارائه می‌شود، شامل پوشش‌های متنوعی بوده که اغلب مورد نیاز افراد جوان هستند. چرا که استارتاپ‌ها اغلب پرسنل جوانی دارند که میانگین سنی آن‌ها نهایتا 30 سال است. جذابیت بیمه درمان تکمیلی برای افراد جوان عمدتا پوشش‌های ویزیت و دارو، دندانپزشکی و آزمایش است که تمامی این موارد با سقف تعهدات بالا در طرح‌های مختلف درمان استارتاپ‌ها وجود دارد.

 

به بالای صفحه بردن