با بیمه استارتاپی های درمان، تعداد پرسنل دغدغه نیست.

بیمه درمان استارتاپ‌ها؛
راهکاری کامل ویژه شرکت‌های جوان

مشاوره رایگان خرید بیمه درمان استارتاپی

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
بیمه تکمیلی استارتاپی
HiDarman

چرا بیمه درمان استارتاپی؟

بیمه درمان استارتاپ‌ها راهکار های درمان برای بیمه درمان شرکت‌های استارتاپی و همینطور شرکت‌های زیر 50 نفر است. های درمان علاوه بر شرکت‌های متوسط و بزرگ، برای شرکت‌های کوچک حتی با تعداد بیمه‌شدگان کمتر از 50 نفر نیز خدمات بیمه درمان تکمیلی ارائه می‌کند.

به ندرت می‌توان شرکت بیمه‌ای را پیدا کرد که به شرکت‌های کمتر از 50 نفر و استارتاپ‌ها بیمه درمان ارائه کند. بیمه آسماری با همکاری سهامدار عمده خود SOS طرح‌های خاصی برای بیمه درمان استارتاپ‌ها و شرکت‌های کمتر از 50 نفر طراحی کرده است. این طرح‌ها که از طریق های درمان، نماینده رسمی بیمه آسماری و SOS، قابلیت خریداری دارد از هر نظر مناسب‌تر از طرح‌های درمان انفرادی سایر شرکت‌ها هستند.

با ما تماس بگیرید

مزایای بیمه درمانی استارتاپ‌ها و شرکت‌های کمتر از 50 نفر با های درمان

طرح‌ درمان تکمیلی استارتاپ‌ها و شرکت‌های زیر 50 نفر شامل پوشش‌های مختلف است که برخی از این پوشش‌ها عبارتند از: بستری و جراحی عمومی و تخصصی مانند عمل قلب باز و شیمی درمانی، هزینه زایمان، سونوگرافی، انواع اسکن، آندوسکوپی، کولونوسکوپی، آنژیوگرافی، جراحی‌های سرپایی، رادیوگرافی و فیزیوتراپی و انواع آزمایشات، ویزیت و دارو، دندانپزشکی، لیزیک چشم.

کارشناسان های درمان به عنوان نماینده رسمی بیمه آسماری و SOS، آماده ارائه مشاوره تخصصی و فروش بیمه درمان استارتاپ‌ها و شرکت‌های زیر 50 نفر به مشتریان عزیز هستند. همچنین خدمات جانبی مربوط به پس از خرید این بیمه درمان تکمیلی نیز بدون پرداخت هیچ هزینه‌ اضافی بر عهده های درمان است.

های درمان مشاوره تخصصی بیمه تکمیلی

جمع‌آوری مدارک خسارت از محل شرکت

مدارک خسارت بیمه‌شدگان توسط کارمندان های درمان از محل شرکت جمع‌آوری و بررسی می‌گردد.

پشتیبانی کامل از بیمه شدگان در های درمان بعد از خرید بیمه تکمیلی

پرداخت غالب خسارت‌ها در کمتر از 10 روز کاری

واریز هزینه پرونده‌های غیر بیمارستانی (حدود 80% مدارک) بیمه‌شدگان در کمتر از 7 روز کاری، واریز هزینه‌ پرونده‌های دندانپزشکی و دارو در 10 روز کاری و واریز هزینه پرونده‌های بیمارستانی در 20 روز کاری

پرداخت سریع خسارت های بیمه تکمیلی در های درمان

پشتیبانی بیمه‌شدگان

پیگیری امور بیمه تکمیلی، ارسال فایل‌های آموزشی و پاسخگویی آنلاین بیمه‌شدگان شرکت توسط کارشناسان های درمان

مشتریان بیمه استارتاپی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

اویلین جیمنز

5/5
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

دبرا پیترز

5/5

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

مارک مارتینز

5/5

برخی از مشتریان های‌درمان

دیگر تعداد پرسنل دغدغه نیست...

به ندرت می‌توان شرکت بیمه‌ای را پیدا کرد که به شرکت‌های کمتر از 50 نفر و استارتاپ‌ها بیمه درمان ارائه کند. برخی از شرکت‌های بیمه از جمله بیمه سامان طرح‌های بیمه انفرادی دارند که شرکت‌های کمتر از 200 نفر تنها مجاز به انتخاب همین طرح‌های انفرادی هستند. بیمه‌های درمان انفرادی محدودیت‌های زیادی دارند. از جمله مهم‌ترین این محدودیت‌ها، عدم پرداخت خسارت درمان بیماری‌های مربوط به قبل از تهیه بیمه است. به طور مثال اگر قلب شخصی دچار گرفتگی عروق باشد و حتی آن شخص نیز از این موضوع اطلاعی نداشته باشد و بیمه درمان انفرادی تهیه کند و در طول مدت بیمه‌نامه دچار سکته قلبی شده و در بیمارستان بستری شود، بیمه‌گر هزینه بستری ایشان را پرداخت نمی‌کند؛ چرا که طبق شرایط بیمه‌نامه علت این سکته مربوط به گرفتگی عروق بوده که آن هم به تشخیص پزشک قبل از تهیه بیمه‌نامه اتفاق افتاده بوده است.

با توجه به ریسکی که شرکت بیمه‌ در رابطه با بیمه درمان انفرادی دارد، اغلب پوشش‌های کاربردی مانند ویزیت و دارو، آزمایش و دندانپزشکی را در این بیمه درمان پوشش نمی‌دهد و یا در صورت پوشش، سقف تعهد اندکی برای آن‌ها در نظر می‌گیرد. در کنار این موضوع، حق‌بیمه این طرح‌های بیمه درمانی در مقایسه با طرح‌های بیمه درمانی شرکت‌های کمتر از 50 نفر که به صورت شرکتی توسط بیمه آسماری ارائه می‌شوند رقم بالاتری دارند. به طور خلاصه طرح‌های بیمه درمان انفرادی که تنها توسط معدودی از شرکت‎‌های بیمه عرضه می‌شوند، در مقایسه با طرح‌های بیمه درمان استارتاپ‌ها و شرکت‌های کمتر از 50 نفر، تنوع پوشش‌های کمتر، سقف تعهدات پایین‌تر، خدمات کمتر، سختگیری و قیمت بالاتری دارند.

در واقع طرح‌های متنوع درمان تکمیلی استارتاپ‌ها و شرکت‌های زیر 50 نفر بیمه آسماری، شامل پوشش‌های متنوعی بوده که اغلب مورد نیاز افراد جوان هستند. چرا که استارتاپ‌ها اغلب پرسنل جوانی دارند که میانگین سنی آن‌ها نهایتا 30 سال است. جذابیت بیمه درمان تکمیلی برای افراد جوان عمدتا پوشش‌های ویزیت و دارو، دندانپزشکی و آزمایش است که تمامی این موارد با سقف تعهدات بالا در طرح‌های مختلف درمان استارتاپ‌ها و شرکت‌های زیر 50 نفر بیمه آسماری با قیمت‌های متفاوت از طرح برنزی تا طرح پلاتینی پلاس طراحی و تهیه شده است.

امکان استفاده از همه پوشش‌ها از تاریخ تهیه بیمه درمان استارتاپ‌ها و شرکت‌های زیر 50 نفر بیمه آسماری به جز پوشش بستری و زایمان وجود دارد. چرا که طبق مقررات بیمه مرکزی این دو پوشش برای مدتی از زمان تهیه قابل استفاده نیستند و اصطلاحا دوره انتظار دارند. دوره انتظار پوشش بستری (به جز موارد اورژانسی مانند آپاندیس) 3 ماه و زایمان 9 ماه است. به این معنی که اگر فردی باردار باشد و بیمه درمان تکمیلی تهیه کند و در کمتر از 9 ماه از تاریخ شروع بیمه زایمان کند، هزینه زایمان توسط شرکت بیمه به او پرداخت نمی‌شود. البته چنانچه شرکتی یک سال از بیمه تکمیلی استفاده نماید و سال بعد بدون وقفه بیمه درمان تکمیلی پرسنل خود را تمدید نماید، دوره انتظار برای سال بعد حذف شده و لحاظ نمی‌شود. بیمه آسماری حتی اگر یک ماه بین بیمه تکمیلی قبلی (از هر شرکت بیمه‌ای) و بیمه تکمیلی جدید نیز فاصله باشد، دوره انتظار را برای بیمه‌شدگان خود در نظر نمی‌گیرد.